Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie można się zalogować do moj orange :(


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

Nie można się zalogować do moj orange :(

Siema,

 

Chcialem zalogowac sie na moj orange zeby uzyskac wiekszy dostep, zazwyczaj logowalem sie numerem i kodem sms jako, ze nie potrzebowalem odblokowania dalszej czesci informacji, ale teraz przy zmianie karty potrzebuje uzyskac informacje z konta, niestety przy logowaniu wyskakuje mi taka informacja

"

Masz już zarejestrowane konto
w nowym Mój Orange

Zaloguj się adresem e-mail podanym
przy rejestracji i wpisz swoje hasło.

Tylko właściciel usługi może
zarejestrować konto."

 

Loguje sie w kolko i w kolko mi to wyskakuje - jak mam sie zalogowac przez mail podajac poprawne haslo i adres, skoro nie idzie? Jak loguje sie numerem to okej, ale jak normalnie to juz nie pokazuje mi sie panel ani nic, mimo to jestem zalogowany i moge pisac tutaj posty, nawet mnie pyta czy to ja jestem zalogowany czy kliknac gdzie indziej ("jak to nie Ty kliknij tutaj") O co tutaj chodzi? 😕

 

 

 

_____________________

*Temat przeniesiony z działu "Na kartę" - moderator Wojciech.

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12967
  • 53248
  • 618

Nie można się zalogować do moj orange :(

@someoneStoleMyC  skontaktuj się z infolinią i poproś o reset hasła weryfikując login.

Nie wiem czy nie będzie konieczne założenie konta od nowa po likwidacji starego.

Zerknij https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Dodanie-nowego-numeru-do-m%C3%B3j-orange/td-p/192683

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Nie można się zalogować do moj orange :(

Wyczyść cookies i historie lub sprawdź na innej przeglądarce. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nie można się zalogować do moj orange :(

@someoneStoleMyC czy do konta logujesz się prawidłowym adresem e-mail? Skoro logowanie było w wersji skróconej, to być może konto wogole nie zostało założone. Proponował bym sprawdzić na infolinii jaki jest przypisany adres e-mail do konta. Konsultant może zmienić adres e-mail do logowania oraz zresetować hasło. 

Można również wyjaśnić sprawę, że skoro logujesz się adresem e-mail i wyskakuje, że na podany adres jest już założone konto, to czy ten e-mail jest przypięty pod Twoje konto, a nie kogoś innego.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

Nie można się zalogować do moj orange :(

Nie dziala na innej i po czyszczeniu cache/cookies


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nie można się zalogować do moj orange :(

@someoneStoleMyC sprawdziłem u siebie, logowanie przebiega prawidłowo.

Wyskakuje jakiś komunikat?

Sprawdź wielkość liter jak wpisujesz hasło. Może trzeba odzyskać.

Anonim

Nie dotyczy

Nie można się zalogować do moj orange :(

@ketrasaArtur obstawiam, że to nie problem z hasłem powinien być inny komunikat chodź przy MO już wiele mnie nie zdziwi. 

 

Ja nie mogłam się zalogować w aplikacji jak wpisywałam adres e-mail krzyczało mi, że mam podać adres e-mail (ot logika). Pomogło dopiero szybkie logowanie i aplikacja ruszyła. Wersja na WWW działała cały czas. 

 

@someoneStoleMyC jak nie pomaga polecam kontakt z BOK. Kilka dni zywkle trwa ogarnięcie sprawy chodź są niechlubne wyjątki.