Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa konto Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 137
  • 2

Nie działa konto Mój Orange

Powrócił mi problem z nie działającym MO poprzez apke i www. 

 

Od 2 miesięcy pomimo zgłaszania poprzez czat i infolinię

Sieć nr 1 nie potrafi przywrócić konta do normalnej funkcjonalności

(kto dziś używa kodów USSD do obsługi prepaida?).

 

Konto się krzaczy gdyż są 2 prepaidy i usługa stacjonarna.

Burdel jest na tyle spory, że na czacie konsultantka wmawiała mi,

że jeden z numerów jest numerem na abonament a nie na kartę... CYRK.

 

Pytanie - czy jak usunę konto MO i założę na nowo coś się powinno zmienić z automatu?

 

sk-mo-23-10-11-06-14-2023-03-07.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13802
  • 56770
  • 683

Nie działa konto Mój Orange

@soundlovers  skoro usunięcie nie pomogło, najprawdopodobniej jest błąd w samej usłudze w bazie danych. Coś się rozjechało w składowych usługi ( np są niezgodności w jednej ze składowych oo jakiejś drobnej zmianie) przez co całość bazy jest niespójna i usługi się nie synchronizują i wywala błąd

Taka teoria...

Dodam, że tak miałem po rezygnacji z Pakietu Lova. Reklamowałam na czacie i zlikwidowali blad

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13802
  • 56770
  • 683

Nie działa konto Mój Orange

@soundlovers Tak mówi teoria, ale jak jest bałagan w usługach, to może nie pozwolić na założenie konta (mail jest aktywny w systemie) lub nie podpiąć usług. Zgłoś usunięcie konta na infolinii...tak dla pewności, ale jest % prawdopodobieństwa, że i konsultant nie będzie mógł tego zrobić 🙂


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2607
  • 10761
  • 97

Nie działa konto Mój Orange

Hej @soundlovers 

spróbuj tak jak pisze @agat13  usunąć konto Mój Orange. Jak samemu nie uda się usunąć poproś konsultanta. Po dwóch dniach konto powinno być usunięte. Odczekaj jeszcze z dzień i załóż ponownie.

Co do strony internetowej, to najlepiej wyczyścić ciasteczka i historię. Często pomaga.

Jak jest jakaś nietypowa sprawa, to Orange długo rozwiązuje sprawę z kontem Mój Orange. Ja już miałem raz  problem z odczytaniem danych na koncie Mój Orange ale udało się tą sprawę rozwiązać. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie się dało  uruchomić poprawnie konto Mój Orange.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 150
  • 767
  • 5

Nie działa konto Mój Orange

@soundlovers a jak klikniesz na tym szarym polu "Przełącz konto" to na innych jest to samo? Miałem podobnie ale tam po przełączeniu bylo widac numery.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 137
  • 2

Nie działa konto Mój Orange

Przycisk przełączenia jest niereaktywny z poziomu jak na screenie. Dopiero przeklikując menu i zagłębiając się np w zgłoszenie techniczne przełączanie wyświetli dostępne konta (tylko 2 z 3) ale oczywiście, bez żadnych reakcji dalej. 

 

Spróbuje z tym usunięciem konta, jednak nie liczę na jakieś zjawiskowe efekty. Gdyby nie przywiązanie do ich dość dobrej oferty na kartę już dawno bym dał sobie z tym spokój i poszedł do innej sieci.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19228
  • 55593
  • 754

Nie działa konto Mój Orange

@soundlovers miałem problemy z kontem Mój Orange w moim przypadku usunięcie konta nie pomogło, ale u mnie był błąd komponentu. Może u ciebie pomoże usunięcie konta. Warto sprawdzić. Usług nie popsujesz, a może uda się konto naprawić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 137
  • 2

Nie działa konto Mój Orange

Niestety usunięcie konta nie pomogło (zleciłem to 2 dni temu, dziś przypadło te 48h). Założenie nowego poprzez weryfikację na czacie niczego nie zmieniło. Burdel wewnętrzny z usługami ewidentnie. Ogólnie ręce opadają do tego orendża.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19228
  • 55593
  • 754

Nie działa konto Mój Orange

@soundlovers zostaje więc cierpliwe czekanie i monitorowanie zgłoszeń/reklamacji. W moim przypadku czas naprawy wyniósł za pierwszym razem 8 miesięcy, za drugim razem 5 miesięcy. Obecnie już nie mam tego problemu. Znalazłem rozwiązanie omijając problem z kontem Mój Orange. Działa obecnie bezproblemowo.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 137
  • 2

Nie działa konto Mój Orange

@ketrasaArtur zmieniłeś sieć? 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19228
  • 55593
  • 754

Nie działa konto Mój Orange

@soundlovers za bardzo mi Orange pasuje. Mam zasięg w miejscu pracy, więc zostałem w Orange.

Przepisałem numery na żonę i córkę. Zostawiłem tylko jeden numer na kartę i abonament z którego niedługo zrezygnuję. Wtedy numery abonamentowe do oferty na kartę i resztę przepiszę na córkę. Konto czyste, bez numerów, więc może być już blokowane. W niczym nie będzie przeszkadzało.