Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Można zmienić np taryfę czy włączyć usługi dodatkowe. Jeśli numer jest na firmę, to nie ma odstąpienia od tego.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Wielkie dzięki dla wszystkich techników i specjalistów  którzy bramkę  uruchomili odnowa Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51985
  • 699

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Dodam odnośnie bramki SMS Multibox:

Żeby uruchomić możliwość wysyłania 30 SMS-ów na miesiąc, należy w ustawieniach aktywować MultiBox-a klikając na włącznik pod usługą bezpłatną. Zamiast 10 SMS-ów, otrzymujemy w tedy 30. Oczywiście, trzeba mieć przynajmniej telefon na kartę w Orange.

Poniżej foto

miltibox_30.jpg

 

 

Przy okazji, też z wielką niecierpliwością czekałem na uruchomienie bramki sms.orange.pl

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51985
  • 699

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

@Wojciech 

Już znowu nie działa: https://sms.orange.pl/

Przed chwilą próbowałem wysłać SMS-a z bramki i po wpisaniu nr telefonu, treści SMS-a oraz kodu z obrazka dostaję odpowiedź, że Twoja wiadomość SMS nie została wysłana. Są jakieś prace?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

@ketrasaArtur 

Jak to nie działa ?

Pół minuty temu wysłałam do siebie SMS-a i dostałam go Emotikon: Język

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51985
  • 699

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

20 minut temu nie działała. Teraz też wysyłałem SMS-a i już dochodzi. Wcześnie była podawana informacja po wysłaniu, że SMS nie został wysłany. Może to coś chwilowego było Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

20 minut temu nie działała. Teraz też wysyłałem SMS-a i już dochodzi. Wcześnie była podawana informacja po wysłaniu, że SMS nie został wysłany. Może to coś chwilowego było Emotikon: Mrugający


Pewno coś brzydkiego napisałeś i bramka nie puściła 🙂  😂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51985
  • 699

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

@wscieklaewka zawsze czarno widzisz?? Trochę optymizmu i radości. Ja jestem kulturalny i nie piszę do siebie, ani do nikogo obraźliwych wiadomości z bramki Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka zawsze czarno widzisz?? Trochę optymizmu i radości. Ja jestem kulturalny i nie piszę do siebie, ani do nikogo obraźliwych wiadomości z bramki Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Ej tam @ketrasaArtur ja błyszczę optymizmem - toż przeca to widać jest 🙂 nawet wtedy gdy " czarno widzę "

A gdzie ja napisałam o obraźliwych wiadomościach eee???


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51985
  • 699

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

@wscieklaewka ups przepraszam, napisałaś że coś "brzydkiego" chciałem wysłać. A ja sobie dośpiewałem mea culpa i proszę o wybaczenie Emotikon: Mrugający