Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nasz Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nasz Orange

Witam

Po opuszczeniu strony NO za każdym razem wylogowuję się , to dlaczego po ponownym wejściu na stronę NO  jestem nadal zalogowany? 

24 ODPOW. 24

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nasz Orange

@jan1 zostaw ten temat. Już była sprawa logowania i wylogowywania. Obecnie jest dobrze i nie trzeba za każdym razem logować się, wchodząc na NO.

 

edit:

Tu link do dyskusji w sprawie logowania i wylogowywania:

https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Utrudnienia-w-korzystaniu-z-forum/td-p/162065/page/10#U241...

Mniej więcej od tego się zaczęło.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nasz Orange

Witam

@ketrasaArtur  dlaczego mam zostawić ten temat , który kiedyś był dyskutowany ( dzięki twojemu linkowi zapoznałem się z dyskusją) ale nie jest do dzisiaj ROZWIĄZANY , ponieważ po zalogowaniu się na NO  nie można  się wylogować z NO . Jeżeli nie można się wylogować , to po co się logować?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nasz Orange

@jan1 dlatego chcę, aby zostawić temat, bo jak ostatnio były zmiany, to za każdym razem trzeba było się logować na NO, bo co chwilę wywalało. Teraz jest ok, dlatego chce, aby zostawić temat w spokoju. Kolejne zmiany znowu mogą spowodować niepotrzebne wylogowywanie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Nasz Orange

mnie niestety nadal wywala 😞


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nasz Orange

Dziwne, że Ciebie wywala. Ja nawet jak się wyloguję, zamknę przeglądarkę i wejdę na stronę, to pomimo wylogowania, jestem zalogowany. Mi tam to pasuje.. 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange

@jan1  na komputerze jak się wyloguje i wyczyszczę przeglądarkę, to sesja się kończy 😎

Na telefonie trzyma sesje, nawet po wylogowaniu i wyczyszczeniu pamięci przeglądarki 😆


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nasz Orange

@-brtk- mam tak samo jak Ty, na kompie i na fonie, dla mnie szafa gra i jest ok.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nasz Orange

@ketrasaArtur jak piszesz że za każdym razem coś wywołało  , to lepiej może faktycznie zostawić ten temat , żeby nie było gorzej , bo jak piszą inni urzytkownicy , jednych wylogowuje ,  a innych niewylogowuje , to świadczy tylko o 

" fachowcach " którzy nie mogą usunąć usterki .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nasz Orange

@jan1 dokładnie, dlatego jak działa obecnie, lepiej zostawić w spokoju, niż pogorszyć. Już było poprawiane i zrobiło się gorzej, dlatego uważam, żeby zostawić jak jest, niż ma być znowu zamieszanie.