Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nasz Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 105
  • 0

Nasz Orange

Witam wszystkich I zgadzam się z opiniami większości co do logowania i wylogowania, w Messenger-rze jest podobnie no i raczej żaden haker Cię nie podejrzy lub zhakuje Twoje dane (bo i jakie?)

 

A i przy okazji, czat z doradcą chwilowo nie działa na przeglądarkach, których się zazwyczaj używa (czytaj: zainstaluj inne, a potem wywal bo ci pamięć zawalają). Zgłaszane przeze mnie wielokrotnie, no i komunikaty: czat otwarty w innym oknie (chyba od balkonu) albo serwis chwilowo niedostępny. Nie jest to zapewne żadne utrudnienie, ale jak to mòwią... czas to...czas

 

___________

* Scalenie wpisów oraz ich edycja - moderator Bartłomiej


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nasz Orange

No i @jan1 "wykrakał", co wyjdę z forum na inną stronę to po powrocie za każdym razem muszę się logować - a było tak dobrze...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nasz Orange

Mi nic takiego się nie dzieje.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nasz Orange

Dotychczas było w porządku, wygląda tak jakby po AMIE się posypało podobnie jak strona główna forum.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Nasz Orange

@slav72 mógłbyś sprawdzić teraz i dać znać czy nadal Cię wylogowuje?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nasz Orange

@Aśka_M  chwilkę temu sprawdziłem i niestety nadal wywala, poprawka sprawdziłem znów i działa super - dzięki wielkie😘


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Nasz Orange

@slav72 przyznam szczerze, że to dziwna sytuacja 😞 Sprawdzaliśmy i u nas sesja działa poprawnie. Oczywiście tu warunkiem jest działanie przeglądarki w tle. Może zmieniałeś coś w ustawieniach urządzenia, albo korzystasz z innej przeglądarki?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nasz Orange

@Aśka_M  edytowałem poprzedni post, już w porządku dzięki wielkie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nasz Orange

@slav72    ja nic nie

 " wykrakałem " ponieważ u mnie bez zmian : wczoraj wylogowałem się z NO , a dzisiaj wchodząc ponownie na NO już byłem zalogowany , jak to rozumiesz ?


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Nasz Orange

@slav72 uff 🙂 Super, że działa tak, jak trzeba 🙂