Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

Witam,

Mam problem z aplikacją Mój Orange. Przy próbie bezpłatnego połączenia z konsultantem przez aplikację dostaję nagraną wiadomość "Aby połączyć się z konsultantem, proszę skorzystać z aplikacji Mój Orange", po czym połączenie jest przerywane.

 

Reinstalacja aplikacji, czyszczenie danych oraz restarty telefonu nie pomagają.
 
Gdzie to można zgłosić?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

Jeżeli masz zarejestrowane usługi stacjonarne i próbujesz połączyć się spod jednej z nich, tak się dzieje. Skontaktuj się spod konta mobilnego...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

Witam!

Ja teraz dzwonie przez mój orange a pan mi nawija, że jak chcę porozmawiać z doradcą to zebym slozystal z włąsnie tej aplikacji, przez którą połączyłem sie z owym panem i mnie rozłącza. Ma ktos jakiś pomysł poza ponowna instalacją?


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

@Baku002 Jestes zalogowany poprzez nazwę użytkownika i hasło? 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

Jeżeli masz zarejestrowane usługi stacjonarne i próbujesz połączyć się spod jednej z nich, tak się dzieje. Skontaktuj się spod konta mobilnego...

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10881
  • 150

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

Cześć @Fire
Na jakim koncie (stacjonarne / mobilne) jesteś wtedy zalogowany?
Jaki nr karty SIM masz w tel.? (Chodzi o to: czy to nr od innego operatora czy z oferty Orange?).

Oprócz powyższego, ważna jest również dokładna data i godz. wystąpienia takiego problemu, a także nr tel., model aparatu oraz wersja systemu (zapewne masz Androida). Takie dane będą potrzebne doradcy przyjmującemu zgłoszenie w tej sprawie.

 

A możesz ją zgłosić tutaj Szczęśliwy robot

PS: mimo wszystko @mabud73 połączenia powinny działać również z konta usługi stacjonarnej Emotikon: Smutny. Eh.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

Zgłaszałem już @Wiktor 😉

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

Dziękuję za informacje. Zalogowany jestem na konto stacjonarne a próbuję dzwonić z telefonu z Orange. Normalnie mam wszystkie usługi podpięte pod jeden login, jednak w aplikacji tego nie wykrywa.

Zgłosić to mam na infolinii?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10881
  • 150

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

Na infolinii lub na czacie Emotikon: Szczęśliwy
A jeszcze Cię pociągnę za język Bardzo szczęśliwy mężczyznaMrugający mężczyzna - jeśli pozwolisz. Chodzi o: "Normalnie mam wszystkie usługi podpięte pod jeden login". Możesz to rozwinąć?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

@Fire ma pewnie tak jak ja... główny numer mobilny i reszta podpięta pod niego 😉

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Moj Orange- brak połączenia z konsultatnem

Mam jeden login- po zalogowaniu się na stronie Orange mam pod tym loginem zarówno usługi stacjonarne jak i mobilne :). Z niewiadomych mi przyczyn nie działa to już w aplikacji. Jeżeli prawdą okaże się, że połączenie z konsultantem działa jedynie dla usług mobilnych to będzie to wielki minus dla tej aplikacji. Praktycznie straci sens przy usługach stacjonarnych.