Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Menu aplikacji-Moje okazje

Anonim

Nie dotyczy

Menu aplikacji-Moje okazje


@Piotrekk85napisał(-a)
Okej. Ale gdzie masz ten ekran? Po wybraniu zakładki okazje.

@Piotrekk85, o jejku! Przecież nie dorysowałem sobie. Mam najnowszą już 4.6.1 i też krzaczy dokładnie tak samo. Jedyne co na moment wskakuje po wybraniu Moje okazje, to cztery podgrupy ofertowe, ale znikają. Ja rozumiem, że wyrażenie zgód warunkuje coś za coś. Ale wstecz (<) i Anuluj albo ma sens, albo jest zbyteczne. Ja sobie radzę z tą niedoskonałością, ale mówimy o nawigacji. Tak samo się dzieje po wciśnięcia kafelka dla najlepszych ofert dla mnie. Jeszcze przetestuję po wyrażeniu zgód marketingowych, chociaż wcale mi się to nie uśmiecha, by mnie gnębiono wg. tego opisu, czyli we wszystkich usługach,sms-ach i mailach.

moje okazje.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Menu aplikacji-Moje okazje

Rozumiem przyzwyczajenia z komputerowej przeglądarki ale smartfony mają swój inny design i logikę działania.
Anonim

Nie dotyczy

Menu aplikacji-Moje okazje


@Piotrekk85napisał(-a)
Rozumiem przyzwyczajenia z komputerowej przeglądarki ale smartfony mają swój inny design i logikę działania.

@Piotrekk85, teraz wkurzyłeś mnie na maxaEmotikon: Język Testowałem ten przycisk w nowej wersji appki także na innych dostępnych <<<<< do przeglądania usług. I co? Działają nie według moich przyzwyczajeń, a wg. logicznego jego (<) umocowania tu i ówdzie. Co jeszcze chcesz, żebym pokazał? Filmik, jak działa to w aplikacji MO ???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Menu aplikacji-Moje okazje

Aby w pełni korzystać z aplikacji, trzeba mieć zgody na plus. Nie masz zgód, to masz komunikat dlaczego jakaś funkcja aplikacji (w tym wypadku okazje) nie działa. Dwa razy wstecz powoduje przejście do strony głównej z kafelkami.
Anonim

Nie dotyczy

Menu aplikacji-Moje okazje

Przeczytaj się jeszcze raz, albo dwa. Chyba chcesz, żebym zdurniał, co?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Menu aplikacji-Moje okazje

Kończę dyskusję bo jest jałowa. Może ktoś inny odpowie. Wg mnie to nie błąd. Jak chcesz zmian logiki przechodzenia między zakładkami, to można napisać jasno jako sugestia.

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Menu aplikacji-Moje okazje

Witam 🙂

 

@Piotrekk85, też tak uważam, aplikacja daje komunikat właściwy, dlaczego zawartość nie została wyświetlona - brak zgody.


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Menu aplikacji-Moje okazje

To Ja postaram się pogodzić obie strony 😉 Zgadzam się z @Piotrekk85, że nie jest to błąd i doskonale rozumiem @Anonim, że nie jest to intuicyjne jak reszta interfejsu. Zróbmy tak, wg mnie by było to bardziej czytelne, powinien przy tym komunikacie być jeszcze raz przycisk wstecz - powrotu do menu głównego, zgodnie z konsekwencją. Oczywiście może też to być powrót od razu do menu kafelkowego ( jak w przypadku o którym pisał @Piotrekk85, czyli dwukliku wstecz). Czy jest szansa na zmianę tego, tak by było to bardziej przejrzyste, tego jeszcze nie wiemy, ale postaramy się z @Wiktorem ustalić i wrócimy do tego tematu.

Anonim

Nie dotyczy

Menu aplikacji-Moje okazje


@Bartłomiejnapisał(-a)

Witam 🙂

 

@Piotrekk85, też tak uważam, aplikacja daje komunikat właściwy, dlaczego zawartość nie została wyświetlona - brak zgody.


@Bartłomiej, sorki za moją dociekliwość, ale o tym, że komunikat jest właściwy, to ja doskonale wiem.

Nie mam możliwości powrotu poprzez przycisk Anuluj oraz wstecz (<), ponieważ wyskakuje komunikat, który pokazałem wcześniej. Tylko poprzez kliknięcie innej zakładki z menu głównego, ta wałkowana cały czas zakładka znika mi z pola widzenia. Nie mnie oceniać, dlaczego przyciski są, skoro w innych miejscach appki działają. Nie jest to gadżet, w którego klikanie nic nie daje. @Rafał, dwukliku nie stosuję, bo nie ma takiej potrzeby, gdy przyciski dobrze spełniają swoją rolę. Jeden klik w Anuluj i komunikat. Jeden klik w przycisk wstecz i komunikat. Jaśniej już nie mogę opisać, co jest grane.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Menu aplikacji-Moje okazje

Wczoraj nie zdążyłem odpisać, więc dzisiaj to czynię :D...

Dla mnie osobiście takie zachowanie apki nie jest faktycznie do końca intuicyjne. Skoro mam komunikat, który wszystko wyjaśnia w jednym zdaniu:

widok ekranu 'Moje okazje' przy nieudzielonych zgodachwidok ekranu 'Moje okazje' przy nieudzielonych zgodach

 

to tapnięcie na < lub Anuluj powinno mnie wrócić do poprzedniego ekranu lub (co najmniej) do widoku na tym samym ekranie z innym napisem. Bo: << Błąd wczytywania. Oferty nie mogą być wyświetlone. Zaakceptuj wymagane zgody, aby zobaczyć, co dla Ciebie przygotowaliśmy. >> brzmi dość niefortunnie Emotikon: zakłopotany. Człowiek sobie myśli: "Gdzie, co? Jaki błąd? Znowu apka nawala? Czy co?". I dalej: "Ja tylko chciałem wyjść już z tego, bo nie chcę żadnych zgód zatwierdzać" Mężczyzna pokazuje językZaskoczony mężczyzna.

 

Z drugiej strony pewnie jest to tak zrobione, by dodatkowy komunikat pozwalał użytkownikowi jeszcze raz zweryfikować swoją pochopną 😉 decyzję na temat opuszczenia ekranu 'Moje okazje' Emotikon: Bardzo szczęśliwy.

 

Przy okazji "zabawy" z tymi wszystkimi zgodami odkryłem, że chodzi tutaj o maks. 3 zgody:

  • Zgoda na... środkami komunikacji elektronicznej
  • Zgoda na... obecnych i przyszłych Partnerów Orange
  • Zgoda na... w oparciu o dane, w celu marketingu bezpośredniego

🙂