Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange przez www - nie moje numery


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Mój Orange przez www - nie moje numery

@Oxygene oczywiście, że jest, numery wracają do puli wydawanych po kwarantannie... ( brzydkie słowo) 

Ale, że dwa na raz?? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój Orange przez www - nie moje numery

@Oxygene wygląda dla mnie, że jak jakiś numer trafi już do ponownego obiegu, to wyświetla się nazwa usługa komórkowa, usługa stacjonarna, usługa na kartę, a po kliknięciu błąd danych lub w ogóle nie jest aktywna. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Mój Orange przez www - nie moje numery

Przez czat pani powiedziała że mam aktywne 4 numery a to nie jest prawda, tylko dwa. I co teraz jakby 3 lub 4 numer ktoś użył do złych celów, do kogo się zgłoszą skoro nie są moje... jeden był nawet aktywowany teraz w lipcu.... 

 

No i najśmieśniejsze jest ze wyswietla;

Konto 1 z 5; a są przecież 4... a dwa nie moje... niech dział IT coś zrobi bo dużo zarabiają a tu takie bajki....

 
 

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój Orange przez www - nie moje numery

@Oxygene jeżeli fizycznie nie udostępisz osobie trzeciej karty SIM, to nikt nie skorzysta z Twojego numeru telefonu. Po przesunięciu do puli numerów wolnych, nowy nabywca musi numer zarejestrować na swoje dane. Po wygaśnięciu numeru Ciebie czas przejścia do puli numerów wolnych trwaponad rok.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Mój Orange przez www - nie moje numery

Skoro te 4 numery są aktywne bo widzę (poprzez stronę www), a nie pojawiają się w apce (widzę tylko 2 moje) to na 100% wina Orange?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój Orange przez www - nie moje numery

@Oxygene te dwa numery widoczne przez www, a nie dostępne w apce są w okresie przejściowym. Możesz je jeszcze odzyskać, jeżeli nie chcesz, to po roku czasu numery na koncie przez www zostaną zastąpione nazwą, np: usługi komórkowe. To będzie już czas numeru przejścia do puli numerów wolnych, ale nie będą już Twoje dane przypisane do tego numeru.

Moim zdaniem Orange niepotrzebnie wprowadza zamieszanie. Kiedyś były dostępne tylko te numery, które były aktywne, tak jak obecnie jest w apce.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Mój Orange przez www - nie moje numery

Masz rację, ale te dwa numery są obce, nie są w ogóle moje, i tu jest problem, zrobiłem zgłoszenie i zobaczymy.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Mój Orange przez www - nie moje numery

@Oxygene 

 

Dodaj najlepiej na czacie zrzuty ekranowe do zgłoszenia 🙂.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Mój Orange przez www - nie moje numery

@Oxygene jeśli numery nie są twoje i możesz podejrzeć ich szczegóły to sprawa nadaje się do inspektora rodo.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange przez www - nie moje numery

@spiro  ja obstawiam, że z powodu błędów na koncie, @Oxygene widzi swoje, nie aktywne stare numery, bo na portalu www czasem coś takiego wyskoczy, aplikacja tego nie pokazuje, więc jest ok, jakby w aplikacji je widział, to można by sądzić, że czyjeś numery podpięte są u niego.