Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange - brak możliwości uzyskania połączenia z konsultantem


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Mój Orange - brak możliwości uzyskania połączenia z konsultantem

Polecam wszystkim CZAT, gdzie ostatnio kontaktowałem się 3 razy i wszystko załatwiłem. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Mój Orange - brak możliwości uzyskania połączenia z konsultantem

Jak mi się nudzi i mam dużo czasu można czatować ... Jak jest problem to się dzwoni i się wyjaśnia i to powinno być darmowe .. .. Miałem kiedyś awarię i sporo mnie kosztowały połączenia z konsultantem .. Dzwoniąc bez aplikacji .. Co prawda zarządałem zwrotu kasy i dostałem ale nie tędy droga ..

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Mój Orange - brak możliwości uzyskania połączenia z konsultantem

@Dantes, staram się już nic telefonicznie w sieciach komórkowych nie załatwiać, nie ma sensu jak konsultant nie zawsze zrozumie o co mi chodzi. Na czacie konsultant nie ma takiej presji, tylko spokojnie sprawdza w systemach 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange - brak możliwości uzyskania połączenia z konsultantem

@RonA co zrobisz weekend jak czat nie działa ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Mój Orange - brak możliwości uzyskania połączenia z konsultantem

@Anonim, piszesz o wyjątkowej sytuacji, która mi się nie zdarzyła Emotikon: Szczęśliwy Weekend dzwonisz i tyle, ale nie miałem takiej potrzeby.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange - brak możliwości uzyskania połączenia z konsultantem

@Ron, to właśnie wyjątkowa sytuacja pchnęła mnie w kierunku sięgania do własnego portfela. Bywa i tak. Już witałem się z gąską, czyli 4.0.2.miałem...i się nacieszyłem. Przez własną głupotę mam 4.1. Oj, naczytałem się sporo komentarzy! Ciekawi mnie, czy ten mail uprzednio promowany, czyli moj.orange@orange.com jeszcze działa, czy zostaje tylko zakładać tematy na NO? Z ciekawości, odinstalowałem 4.1. i niby przy pełnym logowaniu, a znika na moment, chociaż trzyma, jak wcisnę klawisz strony domowej. Ten moment jest wkurzający.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange - brak możliwości uzyskania połączenia z konsultantem

Może jeszcze wprowadzić czat z technikami, zamiast z nimi rozmawiać i będzie cały zapis z rozmowy. Co o tym myślisz ?@Ron


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Mój Orange - brak możliwości uzyskania połączenia z konsultantem

Z technikami dobre Emotikon: Szczęśliwy Na pewno się z nimi łączysz. Chodzi mi o podstawowe tematy. Tak czy inaczej @Anonim, po to wprowadzili opłaty, aby ograniczyć.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange - brak możliwości uzyskania połączenia z konsultantem

Czat z technikami niema najmniejszego sensu oni nie są od czatowania tylko od roboty. Jak konsultant napiszę zgłoszenie to ono natychmiast jest widoczne u techników. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Mój Orange - brak możliwości uzyskania połączenia z konsultantem

Ja korzystam tylko z usług stacjonarnych i gdy nieustannie mi zrywało połączenie musiałem to zgłosić . nie wiem czy się orientujesz ile pytań miałem zadane zanim zgłoszenie zostało przyjęte i kilka razy musiałem się kontaktować w tej sprawie .. Na czacie musiałbym stracić kilka godzin to strata czasu jak dla mnie .. Jakieś podrzędne pytanie na które mi się nie spieszy mogę zadać przy okazji gdy siedzę przy kompie ... Tylko tyle ale jak kto woli.