Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Nowy Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Mój Nowy Orange

@velyaro , pocieszę Cię nieco, bo ja jestem w trakcie usuwania NMO, które, tak przypuszczam, jest "skażone" zaszłościami z bety, a którą testowałem i sporo błędów opublikowałem. Sam jestem ciekaw, co z tego wyniknie, ponieważ udowodniłem niedawno, że można zarejestrować lipne konto i z niego, przez ichnie zakładki wleźć z "buciorami" na forum (bez dodatkowego logowania się). Ale temat jest chyba wstydliwy.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mój Nowy Orange

@Wojciech 

 

Ja chcę Ci bardzo podziękować za obietnicę, i w ogóle za pomoc jaką wniosłeś w problemie @velyaro  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mój Nowy Orange

@Anonim 

Jak usuniesz konto w NMO to nie będziesz miał dostępu ze strony www. - tak jakoś mi się zdaje Emotikon: sfrustrowany

Anonim

Nie dotyczy

Mój Nowy Orange

@wscieklaewka , dlatego tym eksperymentem chcę sprawdzić, jaki to będzie miało wpływ na bycie H. Tego nie będę przeżywał, jak...nie dokończę. Beta rządziła się innymi prawami i sami od zaplecza podpinali kartotekę, ponieważ ja nic nie musiałem przez PESEL.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mój Nowy Orange

Troszkę Cię zaczynam rozumieć @Anonim  Emotikon: Zaskoczony

Anonim

Nie dotyczy

Mój Nowy Orange


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Mój Nowy Orange

Co to się porobiło - herosi sabotażystami?!Emotikon: Zaskoczony


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mój Nowy Orange

I nie będziesz anulował @Anonim  ?

Kurka wodna, ale się porobiło Emotikon: Zaskoczony

Anonim

Nie dotyczy

Mój Nowy Orange

@bluesmanniak , to nie sabotaż. Sam GURU @Piotrekk85  komuś powiedział, że posiadanie konta nie jest obowiązkowe Emotikon: Język Sprawdzam, na ile to zmieni mój status H na forum. Jak będzie gorzej, niż myślę, to nie będę płakał przecież, bo facetowi w tak błahej sprawie nie wypada Emotikon: Szczęśliwy Na chwilę obecną wiem, że NMO ma usterki i jeżeli już, to pomogę je "rozwikłać" poprzez motywację do naprawy.

@wscieklaewka , to świadomy wybór, który zostanie zainicjowany od nowa po tym terminie Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mój Nowy Orange

@Anonim 

Może znajdzie się jakieś inne rozwiązanie?