Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Logowanie do aplikacji Mój Orange niedziałająca aplikacja


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Logowanie do aplikacji Mój Orange niedziałająca aplikacja

Od jakiegoś czasu (ok. 2 tygodnie) nie mogę korzystać z aplikacji MO, loguję się jak zawsze poprawnie, wyświetla się komunikat, że logowanie udane, ale nie można wyświetlić mi moich danych. Nawet rabat za e-fakturę odebrałem, bo się "zalogowałem" do apli, ale sama apka to tylko ekran z komunikatem "Ups... coś poszło nie tak" czy coś w tym stylu.

Opcja podglądu bez logowania działa raczej dobrze, ale logowanie prowadzi donikąd.

Wiecie, co z tym dziadostwem jest nie tak?

Przeinstalowałem apkę, nic nie dało.

11 ODPOW. 11

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Logowanie do aplikacji Mój Orange niedziałająca aplikacja

@jakup13 zainstaluj ponownie aplikację


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Logowanie do aplikacji Mój Orange niedziałająca aplikacja

Napisałem przecież, że przeinstalowałem apkę...

Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do aplikacji Mój Orange niedziałająca aplikacja

@jakup13 jak przeinstalowanie nie pomaga zgłoś na BOK. Polecam przez czat można wtedy dodać załącznik błędu. Samemu właściwie nic więcej nie da się zrobić. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Logowanie do aplikacji Mój Orange niedziałająca aplikacja

@jakup13 trzeba będzie zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie, poprosić konsultanta o usunięcie konta. Odczekać kilka godzin, najlepiej 24 godziny, następnie założyć konto ponownie. Lepiej będzie jak na inny adres e-mail. Po ponownym założeniu konta powinno działać już prawidłowo.

Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do aplikacji Mój Orange niedziałająca aplikacja

@ketrasaArtur w sumie racja, to na pewno szybszy sposób niż zgłoszenie techniczne bo te w przypadku Mój Orange nie raz trwają kilka dni. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Logowanie do aplikacji Mój Orange niedziałająca aplikacja

@Anonim podobną sytuację miałem na swoim koncie jakiś czas temu. Mój Orange 5.X dopiero wchodziło, więc z marszu były błędy, przez www nie miałem dostępu, błąd po logowaniu. Dopiero usunięcie konta pomagało, ale czas po usunięciu konta wtedy wynosił kilka dni. Dopiero później, jak więcej osób miało problemy z Mój Orange, usuwanie konta zostało skrócone do kilku godzin. Teraz to już dużo sprawniej się odbywa, ale często wymaga kilka razy kontaktu z konsultantem.

Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do aplikacji Mój Orange niedziałająca aplikacja

@ketrasaArtur konto można usunąć samodzielnie.

IMG_20211221_062820.jpg


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Logowanie do aplikacji Mój Orange niedziałająca aplikacja

@Anonim tak, jest taka możliwośč, pod warunkiem, że po zalogowaniu masz do tych opcji dostęp. Często są takie błędy, że samodzielnie nie da się usunąć, jest potrzebna pomoc konsultanta.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Logowanie do aplikacji Mój Orange niedziałająca aplikacja

Chyba jest jakiś problem z apką Mój Orange, bo u mnie też wyskoczyły błąd:

Screenshot_20211221-093407.jpg