Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Logowanie do Moj Orange i problemy z aplikacja


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Logowanie do Moj Orange i problemy z aplikacja

Mam Orange na karte. Telefon Motorola Moto C z Androidem 7.0. Zalozylem konto na stronie www Oranga.

Zauwazylem kompletny balagan z loginami. Do nowej werski loguje sie z e-mailem, a do forum Nasz Orange musze sie logowac z numerem telefonu. Do zainstalowanej aplikacji na komorke loguje sie znowu z numerem telefonu. Aplikacja po zainstalowaniu wiesza sie i zacina. Probowalem zrobic doladowanie. Nie moglem zmienic kwoty i w koncu aplikacja zawiesila sie na amen. Nie pomaga czyszczenia cacha'a ani ponowna instalacja.

Wszystkie inne potrzebne mi aplikacje dzialaja na tym telefonie bez problemu. Zainstalowalem na Iphonie 8 i aplikacja wprawdzie sie nie wiesza, ale mocno tnie.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32332
  • 36278
  • 1366

Logowanie do Moj Orange i problemy z aplikacja

Niestety wiele wody w Wiśle upłynie niż będzie wdrożone docelowe rozwiązanie i problemów nie będzie.
Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do Moj Orange i problemy z aplikacja

Mój Orange aktualizowało się do 4.1.2 i teraz to kicha kompletna, aplikacja nie działa, kółeczko się kręci i tyle, wywalę to z telefonu bo nieprzydatne, może numerek 4 feralny bo 3 działała ok.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Logowanie do Moj Orange i problemy z aplikacja

@Anonim  masz instalatora 3-ki? 

Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do Moj Orange i problemy z aplikacja

Niestety nie zbieram aplikacji, kopi też nie robię, jak telefon krzaczy to reset do fabrycznych i tylko dane swoje przywracam, aplikacje co używam albo firmowe abo ze sklepu Google najnowsze.