Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Laczenie kont w moj orange


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Laczenie kont w moj orange

Witam serdecznie,

 

Mam obecnie konto w Moj Orange z podpietymi numerami moich rodzicow, by moc ich wspierac - konto zarejestrowane jest na moj adres e-mail. Na wlasne konto z wlasnym numerem telefonu wejsc nie moge juz od parunastu miesiecy z uwagi na fakt, iz jest ono wciaz na starej wersji portalu moj orange - kazdorazowe wejscie powodu wyswietlenie bannera o migracji do nowej wersji platfromy. Chcac przejsc dalej dostaje kod smsowy ktory potwierdzam, tylko po to aby system zaraz powiadomil mnie ze moj email juz jest w uzyciu...

 

Oczywiscie ze jest...

 

Piekna instrukcja mowi o tym:

 

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-M%C3%B3j-Orange/%C5%81%C4%85czenie-kont-w-M%C3%B3j-Orange/ta-p...

 

Aczkolwiek na jedynym koncie na ktorym cokolwiek moge robic, nie ma bynajmniej zadnego przycisku ani opcji do zarzadzania innymi kontami (nie mowiac juz o dodaniu).

 

Infolinie Orange rzecz jasna nastawione sa na sprzedaz....marketing....nikt nie ma na uwadze dedykowanej linii poswieconej problemom z platforma. Z tad tez przyszlo mi do glowy aby napisac tutaj, byc moze ktos juz spotkal sie ze sciana w postaci srodowiska Orange.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Laczenie kont w moj orange

A usługi są zarejestrowane na dwie różne osoby? Jeśli tak, to na dziś nie możesz użyć tego samego adresu email. Użyj innego. Jeśli jest jakiś problem z podaniem innego adres email, trzeba dokonać zgłoszenia na BOK.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Laczenie kont w moj orange

Dziekuje bardzo za odpowiedz, teraz juz wiem przynajmniej ze nie obejde tego:)


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Laczenie kont w moj orange

Czekamy na obiecane zmiany i możliwość zarządzania różnymi kontami na Mój Orange.