Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 22
  • 0

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

Od około 3 tygodni po zalogowaniu na konto firmowe w Mój Orange posiadam komunikat: "Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług" Zgłaszane kilka razy na czacie - niby zgłoszenie przyjęte ale zero odzewu od techników. Aplikacja oczywiście też nie działa.

Na koncie 2 zakupy ratalne i usługa światłowód. Na szczęście przychodzą e-faktury na maila, ale żeby było ciekawiej to nie da się zapłacić bezpośrednio z linka w nich - też pojawia się jakiś błąd.

Jakiś pomysł jak to ugryźć? Czy to jest aż tak skomplikowane dla techników Orange, czy bardziej wynika z nie wiem, indolencji konsultantów?

 

297470406_456774603123026_7712627402469081158_n.jpg

Bez tytułu.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 614

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

@arturaro1 Problem nie jest prosty, bo nie dotyczy samej aplikacji, a powiązania do niej usług w systemie i konta.

Trzeba zgłaszać problem, który muszą rozwiązać administratorzy aplikacji. To się dzieje także przez www czy tylko z poziomu smartfona?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 614

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

@arturaro1 Problem nie jest prosty, bo nie dotyczy samej aplikacji, a powiązania do niej usług w systemie i konta.

Trzeba zgłaszać problem, który muszą rozwiązać administratorzy aplikacji. To się dzieje także przez www czy tylko z poziomu smartfona?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 22
  • 0

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

Problem ewidentnie jest z kontem, bo błąd jest na stronie internetowej jak i w aplikacji. Natomiast nie wiem gdzie i jak już zgłaszać, żeby ktoś się tym zajął. Zgłoszenie wisi prawie od początku miesiąca, nawet według konsultantów minął termin na realizację, była jakaś eskalacja wprowadzana i dalej nic...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 22
  • 0

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

Udało się sprawę rozwiązać.