Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):
7 października, czyli w piątek komisja wybrała zwycięzców. Tym razem nie udało się do wszystkich od razu dodzwonić, stąd brak jeszcze wyników, ale wszystko jest ok, .
Jeśli dobrze pamiętam to regulaminowo są 3 dni robocze na podanie wyników, więc najpewniej dzisiaj się pojawią 🙂

@Misiek62, ajpony to ciągle jednak najbardziej pożądane urządzenia i konkursy, w których można je wygrać cieszą się powodzeniem, stąd taki, a nie inny wybór nagród głównych. Zawsze można wygraną sprzedać i kupić coś z Androidem 😄

Spoko, @Artur ja też chętnie przygarnę taką "słuchawkę"... tak tylko, w związku z opisanym masowym problemem z tym urządzeniem, wziąłem pod uwagę że może Orange wstrzymało konkurs. Wobec tego zasugerowałem tę zmianę, a jeśli nie na teraz, to może na przyszłe konkursy - dać  laureatom możliwość wyboru nagrody głównej z 3 topowych marek/modeli słuchawek 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Problem dotyczy iPhone'a 6 i 6 Plus który wyszedł ponad 2 lata temu, iPhone 6s to inna liga urządzeń i proszę mi wierzyć - raczej żaden Samsung czy Sony Xperia nie może się z nim mierzyć. Powiem więcej, oficjalne testy pokazują, że iPhone 7 32gb jest słabszy wydajnościowo niż iPhone 6s 😉 Nie dotyczy go jednak żaden masowy problem wybuchających baterii czy problemów z dotykiem, ten model ma już zresztą Force Touch, prosze o tym poczytać.

 

Wracając do tematu konkursu - to czekanie jest niemożliwe, komisjo zlituj się 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Liz747x

 

Wracając do tematu konkursu - to czekanie jest niemożliwe, komisjo zlituj się 😄


Komisjo, czekamy!!! bo nie wiemy czy zgłaszać kolejne propozycje, a jeśli tak to ile (jedną czy dwie) ... ??

jeśli nie udaje się dodzwonić, to e-maile słać... tak ja do tych co mają mobilny internet.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Nooooooo, ogłosili

 

znowu Łódź 😉

i inne fajne miejscowości.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Agnieszka, Piotr, Michał i Damian... Chyba znowu nikt ze społeczności 😕
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Dokładnie znowu Łódź, pamiętam konkurs Orange (robił go podwykonawca na zlecenie), wszystkie lepsze nagrody zdobywali Państwo O. z Wrocławia. Tutaj teraz Łódź 😜 Zobaczymy jak to będzie dalej się układało, ale po raz kolejny.....nie wierzę w takie konkursy........da się tam kombinować i tyle tym bardziej że nagroda jest trochę warta. Ale......to moje zdanie i może ktoś stwierdzi że się z nim nie zgadza, ale.........i nie chodzi mi tutaj stricte o ten konkurs, ale o wiele różnych innych. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


pablo_ck napisał(-a):

...nie wierzę w takie konkursy........da się tam kombinować i tyle tym bardziej że nagroda jest trochę warta.

Zakombinować można w małej firmie gdzie właściciel trzyma wszystko w garści ale w takiej jak Orange.?

 Przez zbyt dużo rąk przechodzą wszystkie sprawy..... 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Jozefg może teraz uwierzysz: Organizatorem Konkursu jest Kamikaze spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z adresem siedziby: ul. Piotrkowska 262/264, Łódź, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi. I CO TERAZ???? OTWIERAJĄ WAM SIĘ TROCHĘ OCZY??? 2 osoby pod rząd z Łodzi?? Dziwny zbieg okoliczności.

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Jozefg są to dane z regulaminu, mało kiedy Orange robi samodzielnie konkursy, robią go zazwyczaj podwykonawcy.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur @Jozefg @Misiek62 @Remi @Marta @Piotrekk85 @Anonim @Astis co o tym Wy myślicie, czy świat jest tak zepsuty ze jest w nim tyko kombinatorstwo?? Traktuję ten konkurs jako zabawę, lubię grać fair play. Tutaj to tak niestety nie wygląda, takie mam wewnętrzne odczucie.