Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

ps. Lista zwycięzców I etapu już jest, gratulacje dla szczęśliwców 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):

Ptaszki ćwierkają, że komisja wyłoniła zwycięzców I edycji i właśnie się z nimi kontaktuje. Jeśli uda się dodzwonić do wszystkich to wyniki pojawią się na stronie konkursu jeszcze dzisiaj. Jeśli się nie uda to tuż po weekendzie, gdy będą potwierdzeni wszyscy zwycięzcy I etapu.

Ja trzymam za Was kciuki, a Wy nie wyciszajcie telefonów! : ))

 


@Artur czyli miałem rację - dopiero po potwierdzeniu. Regulamin mówi o próbie skontaktowania się w3 dni robocze... czyli wyniki będą najpóźniej w środę.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Anonim - oczywiście że to jest  tylko zabawa ... 😄 

  To były tylko moje przemyślenia...

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Jozefg rozumiem, moje również...może nam się uda 🙂 Trzymam kciuki za Ciebie, Ty trzymaj za moją 62 letnią mamę. Ja już swój "głos" oddałem w I etapie. Więcej nie oddam bo.......nie mam jak już 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


pablo_ck napisał(-a):

ps. Lista zwycięzców I etapu już jest, gratulacje dla szczęśliwców 🙂


Gdzie to znalazłeś? Bo ja nie widzę!


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


pablo_ck napisał(-a):

, Ty trzymaj za moją 62 letnią mamę.


Młoda jeszcze, przynajmniej młodsza ode mnie... 😄

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Luctur_82795 pod wspomnianym adresem są już wyniki z I etapu, pozdrawiam 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

 


pablo_ck napisał(-a):

ps. Lista zwycięzców I etapu już jest, gratulacje dla szczęśliwców 🙂


Ech... Chyba nikt ze społeczności... Przynajmniej nie kojarzę spośród najbardziej aktywnych... 😞 Szkoda, chciałbym przeczytać tę radość tutaj. Może uda się w kolejnych etapach! : )))

 

@kbandrew, @Misiek62 ma rację - nie są wysyłane potwierdzenia mailowe wzięcia udziału w konkursie, tylko komunikat pod dodaniu zgłoszenia. Za to jeśli coś jest nie tak ze zgłoszeniem, np. nie odnotowaliśmy logowania do aplikacji to wtedy dostajesz SMSa z prośbą o uzupełnienie.

 

@Jozefg, @Anonim, a no właśnie - tym razem to tylko zabawa 🙂 W przeciwieństwie do tej w wymyślanie opisu dla Nasz Orange, zwycięzkie hasła nie będą wykorzystywane do promowania aplikacji, mają raczej pokazać komisji gust użytkowników, aby pomóc w tworzeniu materiałów promocyjnych w przyszłości.

 

btw, za jakiś czas będziemy mieć taką specjalną, zamkniętą grupę dla najaktywniejszych użytkowników, więc m.in. dla Was - jeśli dalej będziecie ciekawi to przypomnijcie się, a ja postaram się udostępnić je w takim zamkniętym gronie, co Wy na to? 🙂

 

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):

 

 zwycięzkie hasła nie będą wykorzystywane do promowania aplikacji, mają raczej pokazać komisji gust użytkowników, aby pomóc w tworzeniu materiałów promocyjnych w przyszłości.

 


No to jasne o co chodzi  😄  Ale mój limit wyczerpany już, w 2 etapie oba numery są "używane"... 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Jozefg napisał(-a):

Artur napisał(-a):

 

 zwycięzkie hasła nie będą wykorzystywane do promowania aplikacji, mają raczej pokazać komisji gust użytkowników, aby pomóc w tworzeniu materiałów promocyjnych w przyszłości.

 


No to jasne o co chodzi  😄  Ale mój limit wyczerpany już, w 2 etapie oba numery są "używane"... 😞


@Jozefg serio tak rozumiesz regulamin, że ktoś kto brał udział w I etapie to w kolejnych jest wykluczony?