Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Ja dzisiaj ściągnęłam sobie aplikację, konto na Mój orange mam jakiś czas ale nie wiem kiedy na nie wchodzilam (tzn dzisiaj na pewno) ale zgłoszenia nie mogę wysłać nie wiem dlaczego.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Natalia1, oprócz ściągnięcia aplikacji koniecznie zaloguj się do niej, bo to warunek, aby zgłoszenie trafiło do komisji konkursowej.

A dlaczego nie możesz dodać zgłoszenia? Co się dzieje po wypełnieniu wszystkich pól i próbie dodania? Pojawia się jakiś komunikat błędu?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur Zrobiłam to wszystko co napisałeś wczoraj. Generalnie nie działa przycisk "WYŚLIJ" - nie można wysłać.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Hmm... @Natalia1, jeśli wypełniasz wszystkie 4 pola i zaznaczasz obie zgody, a mimo to po kliknięciu "Wyślij" nic się nie dzieje to może być problem z ustawieniami przeglądarki. Spróbuj użyć innej albo "trybu incognito" w obecnej.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

No.... namęczyłem się z aplikacją.... 😞

  Zainstalowałem i niby wszystko OK ale brak formularza konkursowego,

Przeinstalowałem i to samo. Odczytuję konta, inne rzeczy ale wysłać hasełka nie mogłem bo nie miałem gdzie wpisać.

   Dziś rano włączam - jest formularz!  😄 

No to wysłałem 2 hasełka na 2 numery telefonów, nawet aplikacja potwierdziła że wysłano.  

    😄

 


 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Aplikacja Mój Orange to jedno, a formularz to co innego. Instalujemy w telefonie aplikację i logujemy się do niej (to jest zapisywane w naszych systemach), a potem - już niezależnie od Mój Orange - wchodzimy na komputerze lub w telefonie na stronę konkurs.mojorange.pl i wypełniamy formularz 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

No to wygląda na to że Firefox kłóci się z Orange... 😄  bo z komputera nie mogłem wysłać, kazało mi pobrać aplikację,,,

  Szkoda że nie ma potwierdzania sms że wpłynęło...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


tomala napisał(-a):
Dzień dobry, jestem właścicielem smart planu wspólnego, zgłosiłem hasło reklamowe z numeru na którym wcześniej miałem zainstalowaną aplikację Mój Orange, kiedy się zorientowałem wysłałem drugie zgłoszenie z numeru używanego przez żonę - należącego do mnie. Na tym numerze i telefonie nie było zainstalowanej aplikacji, zrobiłem to dopiero po wysłaniu zgłoszenia. Czy to zgodne z zasadami konkursu? (nie dotarłem do takiego przypadku czytając regulamin).

@tomala Sądzę, że "sprawdzane" jest logowanie na numer.... Jeżeli oba numery przypisane są do jednego konta, warunek logowania spełnisz przelogowując się na drugi numer w Mój Orange z telefonu. Oczywiście najwłaściwszym będzie zainstalowanie - w trakcie aktualnego etapu - i uruchomienie aplikacji na numerze używanym przez żonę.

 

NIe przeglądałem wątku i nie przeczytałem odpowiedzi @Artur-a ale chyba moja odpowiedź też jest pomocna.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Jozefg napisał(-a):

No to wygląda na to że Firefox kłóci się z Orange... 😄  bo z komputera nie mogłem wysłać, kazało mi pobrać aplikację,,,

  Szkoda że nie ma potwierdzania sms że wpłynęło...


@Jozefg chyba na e-mail też nie ma... a zgadzam się z Tobą, że jakieś potwierdzenia należą się użytkownikom, uczestnikom konkursu!


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Misiek62 ma rację - nie liczy się osoba, a numer telefonu, więc dla każdego numeru można dodać osobne zgłoszenie i zwiększyć swoje, a właściwie rodziny - szanse 🙂

Po wysłaniu zgłoszenia zawsze pojawia się całkiem spory tekst potwierdzający przyjęcie zgłoszenia:

 

Zrzut ekranu 2016-09-10 o 23.25.32.pngZa to rzeczywiście nie pomyśleliśmy o potwierdzeniu mailowym. Dzięki za fajny pomysł! Sprawdzimy czy jeszcze możemy je uaktywnić 🙂