Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Co za firma która każe płacić za kontakt z biurem obsługi, mimo że jestem już parę lat Z ORANGE to może trzeba zmienić firmę.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Witam. Koszt połączenia z doradcą poprzez aplikację jest obecnie taki sam jak bez aplikacji.

 

Ciężko będzie znaleźć operatora gdzie połączenie jest darmowe.

 

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Lepsze jest wrogiem dobrego.

Wprowadzają więc  zmiany co by się człowiek  nie przyzwyczaił bo to nudne i nie modne trzymać się standardu.

 

Mówią że przecież jest/było napisane i nikt tego nie czyta. Tak. Było, że połączenie płatne zgodnie taryfą (czy jakoś tak) ale... Miesiąc temu dzwoniłem i było darmo a teraz mam bez limitu więc jak miałbym sobie to przeliczyć, jak wkalkulować. Zresztą nie działa mi coś czy mam problem z fakturą więc dzwonię w nerwach, a tu taki zonk.

To w mojej historii (od czsów Idei) chyba trzeci raz jak mnie tak zrobili i można się pocieszać że to parę złotych a inni u konkurencji mają gorzej. Ale chodzi o zasady i tę wisienkę na torcie.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

W salonie czekamy godzinami w kolejce, Pracownik trzyma się procedur i swojej myszki, zamulonego internetu,

W naszej sprawie konsultuje się z głuchą infolinią albo szuka pomocy na zapleczu. 
Na płatną infolinię dzwonimy z powodu błędów i nieudolności operatora. 

Tam pseudo doradcy przełączają nas do jeszcze bardziej tępych konsultantów i generują do czerwoności nasze telefoniczne rachunki  i nerwy.  

Ostatnio informatycy Orange udostępnili (apke) nowatorski, innowacyjny darmowy czat do złudzenia przypominający stare poczciwe GG 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Cześć!  Dodam do mojego tematu małe info -złożyłem reklamację przez magiczny czat i moją reklamację uznano już następnego dnia i nie musiałem płacić za połączenie! 😀

Czat to porażka! Dzisiaj załatwienie ustawienia poprawnej lokalizacji mojej Strefy domowej zajęło jakieś 20 min -z ulicy prawie w szczerym polu jakieś 3 km od routera super działający system przeniósł mnie o jakieś 200 m do McDonald's bo pewnie tam namiętnie 24h na dobę korzystam z internetu! MAASSAKRA!

Jutro też napiszę jak znajdę co najmniej 20 min może zyskać następne 200- 300 m! 😀

Pozdrawiam

Ps. Skladajcie reklamacje 😀😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

@Areckin1: sprawdz w google maps współrzedne geograficzne i je podaj doradcy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1.x (Android, iOS)

► Wątek został tutaj przeniesiony z tematu Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1.x (Android, iOS), ponieważ odnosi się głównie do kwestii poruszanych w artykule Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange - Moderator Wiktor ◄

 


@Rafał napisał:

W Sklepie Play dla Androida została udostępniona nowa wersja aplikacji mobilnej Mój Orange.

 

Zmiany:

  • Od tej wersji połączenie z doradcą z aplikacji jest płatne tak jak zwykłe połączenie z BOK. Nadal połączenie z aplikacji jest wygodniejsze, ponieważ nie trzeba przechodzić przez automatyczne menu IVR i znać numerów do Biura Obsługi.
  • Możliwość usuwania i przestawiania kafelków na stronie głównej.
  • Ułatwione przelewanie środków ze Skarbonki w ofertach na kartę.
  • Skróty do doładowań na stronie głównej.
  • Dodaliśmy nowy ekran „Uprawnienia”,  powalający zarządzać uprawnieniami dostępu do różnych funkcji.
  • Nowy wygląd ofert.
  • Ekran Usługi ma nowy sposób filtrowania oraz prezentuje status usługi bez wchodzenia w jej szczegóły.
  • Możliwość opłacenia online faktur za usługi stacjonarne.
  • Poprawiona prezentacja daty końca umowy z zakładce Twoje konto.
  • Poprawki drobnych błędów.
  • Ta wersja wymaga Androida co najmniej 4.3, użytkownicy starszych Androidów nie otrzymają info o aktualizacji.

Edit: 10 sty wyszła również wersja 4.1 dla iOS-a. Zmiany jw.

Powyższe zmiany dla Windows 10 Mobile zostaną udostępnione niebawem.

 

Edit2: 1 lut została udostępniona nowa wersja apki (4.1.1) na Androida poprawiająca kilka rzeczy:

  • działanie w trybie oszczędzania baterii
  • drobne błędy 

Edit3: 6 lut została udostępniona nowa wersja apki (4.1.2) na Androida poprawiająca kilka rzeczy:

  • wprowadzanie kodu abonenckiego
  • drobne niedociągnięcia

 

Zachęcamy do aktualizacji i dzielenia się wrażeniami.



Cześć!

Aplikacja  "Mój Orange " też była wygodniejsza , jak była BEZPŁATNA ( też szybko łączyłem się z konsultantem BOK, też nie musiałem pamiętać numeru dzwoniąc do BOK)  to nie pisz bajek że teraz jest lepiej.Lepiej już było!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1.x (Android, iOS)

Aplikacja jest płatna?
Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1.x (Android, iOS)

Tu chodzi chyba o połączenia z aplikacji, od pewnego czasu są płatne @Piotrekk85 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1.x (Android, iOS)

To mała różnica 😉