Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Jeśli Twój problem związany jest z tym, że dane w systemie i aplikacji są nieczytelne i nie wiadomo dlaczego coś się anuluje czy jest w trakcie lub jest nowe to w pełni się z Tobą zgadzam oraz dziękuję za informację.

 

Dlatego też właśnie migrujemy do Nowego Mój Orange i jesteśmy w trakcie budowy rozwiązania prawie od zera aby takich sytuacji nie było. Rozumiem że w Twoim przypadku coś było nie tak z zamówieniem i trzeba było je ponowić. Przykro mi że tak się stało i dążymy do tego aby takich przypadków było jak najmniej.

 

Jeśli jest jeszcze jakiś inny konkretny merytoryczny problem to daj znać.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Dzięki

Jednak mimo wszystko złożę wypowiedzenie - z doświadczenia wiem że to przyspieszy sprawę 😁

A jeśli nie to skorzysta konkurencja.

Pozdrawiam

 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Rozumiem. Błędy zdarzają się wszystkim. Nie popełnia ich tylko ten kto nic nie robi.

 

Jesli mogę to proszę o cierpliwość. Dokładanie dodatkowej pracy z obsługą kolejnego zgłoszenia nie przyspiesza tylko wydłuża pracę doradców obsługi. Pamiętajmy o tym.

 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Moja usługa Orange Love ma kosztować 129 zł. a dostałem fakturę na ponad 253 zł. 

Ostatnio dowiedziałem się że geniusze z Mój Orange zarobili na mnie ponad 20 zł. bo na infolinii wprowadzili opłaty od rozmów ze swoimi doradcami i konsultantami. Mam rozmowy bez limitu.
Czy w świetle prawa zmieniły się warunki umowy ? 
Chętnie ją rozwiąże i szybko zapomnę o waszej wspaniałej ofercie reklamowej Orange Love wartej miliony złotych. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Połączenie wybierane bezpośrednio - tu nie ma zmian.

 

Do wersji 4.0 połączenie przez aplikację wybierało specjalny numer wewnętrzny, który był bez płatny. Od wersji 4.1 aplikacja wybiera numer 510100100, który jest płatny wg cennika. Informacja jest przed połączeniem z doradcą.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Zlikwidujcie telefony w swoich salonach to jeszcze więcej zarobicie !


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Jak w końcu ma być; NASZ ORANGE czy MÓJ ORANGE, piszecie raz tak raz siak? O co tu chodzi?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Gdzie zapisuje się czat rozmowy z doradcą wykonywany ze smartfonu za pomocą aplikacji Mój Orange? Na laptopie kończąc rozmowę zadawane jest pytanie, można zapisać i jest.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Dwie sprawy:

1. Płatne połączenie z doradcą. Już to ktoś wspominał że nie rozumie jak to się ma do taryfy połączenia  bez limitu. Doradca to nie księżyc czy kraj z drugiej półkuli więc nie spodziewasz się opłat gdyż właśnie po to wybrałeś taki a nie inny plan taryfowy.

2.W temacie wersji aplikacji. Skoro dzwoniłem przez Mój Orange za darmo to nie spodziewam się nagle zmiany a dodatkowo myślę że przecież mam darmowe (patrz punkt 1). No i nagminne jest że w przypadku aktualizacji nie podaje się istotnych zmian w opisie. Przecież jakby wspomnieli o takiej różnicy nie jeden by się zastanawiał czy warto.

 

Generalnie to przebole te parę złotych ale takie drobiazgi psują markę i sprawiają że z czystym sumieniem nie możesz pochwalić się jak masz super.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Komentarze do artykułu: Połączenie z doradcą przez aplikację Mój Orange

Info jest w historii zmian i przed połączeniem. I tak tego nikt nie czyta.