Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komentarze do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Komentarze do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie

Ten temat to miejsce, w którym można dodawać uwagi do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie. Emotikon: Szczęśliwy

Zapraszam do dyskusji.

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Komentarze do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie

@Artur, wysłanie elektronicznego zgłoszenia do BOK mam rozumieć jako brak możliwości złożenia reklamacji, czy likwidacja przycisku Zgłoś błąd? Bo rozumiem, że zakładka Obsługa > Moje sprawy  też ulegnie likwidacji? W tej chwili wiesz, jak to działa. Likwidowane są formularze reklamacyjne, które mogłem do tej pory wyszukać. Pozostały nieliczne, więc jeżeli kierunek zmian będzie zmierzał do telefonicznych zgłoszeń, wyczuwam, delikatnie ujmując, problemy.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Komentarze do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie

Złożenia reklamacji przez Nowy Mój Orange nie planujemy, bo to są sprawy, które znacznie łatwiej i szybciej można rozwiązać telefonicznie przez kontakt z doradcą. Sam wiesz ile czasami wiadomości trzeba wymienić i czasu poświęcić, aby "literkowo" wyjaśnić o co chodzi 🙂 W przypadku problemów technicznych, w nowym Mój Orange wkrótce będzie można przeprowadzać automatyczne testy usług i samodzielnie rozwiązywać problemy. Jeśli będzie potrzebne wsparcie doradcy to można skorzystać z czatu.

Anonim

Nie dotyczy

Komentarze do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie

@Artur, niby wszystko jasne, ale...jeżeli będzie możliwość dołączenia plików na czacie, to ok. Z doświadczenia z konsultantami wiem, że "literkowo" nie wszyscy są dobrymi analitykami. To są tylko ludzie i dla wzrokowców, fachowców, byłoby to dużym ułatwieniem, gdyby spojrzeli np. na screen. Tam się nie da nic poczarować, a przynajmiej "lanie wody" odpadnie. Co do telefonicznej obsługi, to zdecydowanie tak...ale bezpłatnie przez aplikację. Widzisz przecież wzburzenie wielu i jakaś alternatywa musi być dla posiadających komórki, na których nie ma możliwości zainstalowania appki...przynajmniej do czasu wdrożenia automatycznych testów usług.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Komentarze do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie

Cześć, dodanie plików na chacie powinna się niedługo pojawić. Funkcję mamy gotową ale jeszcze pozostały aspekty związane z bezpieczeństwem 🙂 ...

Anonim

Nie dotyczy

Komentarze do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie

@Remi, jakaś rozsądna ich pojemność, bo nie zawsze jeden plik wystarczyEmotikon: Szczęśliwy


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Komentarze do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie

Postaramy się 🙂 ... dołożyłem ostatnio wymaganie aby można było dodać parę plików na raz ...


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

Komentarze do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie

Ja chciałem przetestwać to nowe Mój Orange, ale widzę, że już nie będzie możliwości przedłuzenia umowy przez internet? Ja tak nie chce  Sfrustrowany mężczyzna

Pokaż szczegóły
 

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Komentarze do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie

Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę, @Alfik, to nieścisłość po naszej stronie i usunąłem ten zapis z porównania. Chodziło o to, że po zalogowaniu do Mój Orange nie ma jeszcze linków do przedłużenia umowy, ale za kilka tygodni będą, a w praktyce, już teraz bez względu na to czy masz stare czy nowe konto Mój Orange możesz przedłużać umowę na stronie orange.pl, np. tutaj


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

Komentarze do artykułu: Nowe i stare konto Mój Orange - porównanie

 No tak. Po napisaniu tego posta sam się kapnąłem, że można przedłużyć umowę przez główną stronę przecież sam tak robię ale napisać nie zaszkodziło Emotikon: zakłopotany