Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Witam!

W dniu dzisiejszym chciałem zalogować się do mój Orange aby sprawdzić do kiedy mam umowę z Orange po zalogowaniu od razu wyskoczyło mi że mam się zarejestrować w tym celu na mój adres miał zostać wysłany kod w celu weryfikacji minęło już  7h a maila dalej nie ma, kliknąłem aby ponownie wysłano kod i dalej nic.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Jeszcze wracając do meritum niniejszego tematu... Wszystkie @ co do zasady powinny już dochodzić. (Mogą być opóźnienia, ale powinny dochodzić :D). Jeśliby ktoś takiego @ nie dostał - to... Niech jeszcze raz się upewni, że go nie dostał [żarcik! ;-)]... oczywiście prośba, by nam o tym tutaj napisał :).

Dziękuję wszystkim uczestnikom tej dyskusji za okazaną cierpliwość i przekazywane informacje. Dzięki Wam zostały "zlokalizowane" i ostatecznie wyeliminowane nieprawidłowości przy procesie rejestracji konta NMO 🙂

Ukłony!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

70 ODPOW. 70
Anonim

Nie dotyczy

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

@barragan94, pewnie system weryfikuje, zanim dotrze link weryfikacyjny do Ciebie. Może akurat trafiło na Ciebie. Poczekaj 24h i ewentualnie kliknij potem w zakładkę Kontakt, by wyjaśnić na czacie.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

mam to samo

Anonim

Nie dotyczy

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange


alat57 napisał(-a):

mam to samo


@alat57, uzbrój się w cierpliwość. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

mam od wczoraj to samo,jeden link przyszedl po czym okazal się nieważny ;/ trudno uzbroic się w cierpliwosc,jesli czlowiek chce zaplacic fakture;/

Anonim

Nie dotyczy

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange


kapitanchaos napisał(-a):

mam od wczoraj to samo,jeden link przyszedl po czym okazal się nieważny ;/ trudno uzbroic się w cierpliwosc,jesli czlowiek chce zaplacic fakture;/


@kapitanchaos, kliknij w zakładkę Kontakt i wyjaśnij.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Ja mam jeszcze lepiej. Każda próba przejścia na Nowy Orange tzn krok pierwszy ,próba weryfikacji e-mail kończy sie komunikatem ze strony Orange: "Wystapił nieoczekiwany bład. Spróbuj później" i tak od kilku dni ... .Teraz po zgłoszeniu tego problemu nie pokazuje mi sie nawet krok 1. Kreci sie tylko pomarańczowy kwadracik w nieskończoność. ....


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

@permina teraz mogą występować utrudnienia przy próbie rejestracji/przejścia na NMO... Poczekaj najlepiej do jutra i wtedy spróbuj Szczęśliwy robot.

 

@barragan94, @kapitanchaos, @alat57

czy do Was ostatecznie te @ już dotarły? Z tego co mi się udało ustalić, to "lubią" one trafiać do SPAM-u ;-)... Warto to wcześniej sprawdzić.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Kolejne próby przejścia na "Nowy Mój Orange" spełzaja na niczym. Jak był problem tak jest nadal. utykam na weryfikacji konta , krok pierwszy kończy sie komunikatem ze strony Orange "Coś poszło nie tak. Prosimy spróbuj później." i tak od piątku ... .

 

Anonim

Nie dotyczy

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

@permina, możesz pokazać ten screen, na którym wiesz na pewno, że ten komunikat wystąpi. Dane zakryj, ale chciałbym np. wiedzieć, czy kursor jest przed, czy za hasłem. Czy dane wklejasz, czy też wprowadzasz ręcznie. I czy korzystałeś z opcji przypomnienia hasła. Czy przez zakładkę Mój Orange z forum też są problemy. Jeżeli kiedykolwiek zmieniałeś hasła, to też może być problem, ponieważ system zapamiętał dane rejestracyjne. Podobny mechanizm może powodować zlikwidowane konto mailowe z okresu rejestracji. Gdybam i strzelam, by odnaleźć przyczynę tego zachowania. Bo jeżeli nic nie pomoże, to spece z NO znajdą klucz do rozwiązaniaEmotikon: Szczęśliwy