Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nowości na stronie Mój Orange

Dawno temu to robiłeś? Zazwyczaj idzie to natychmiastowo, natomiast czasem trwa to jednak kilka godzin.

Anonim

Nie dotyczy

Nowości na stronie Mój Orange

@MeowxDA SMS tez nie dochodzi ? Może skontaktuj się z BOK przez czat 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Próbowałam w piątek i dzisiaj. Maila z piątku nie dostałam do dzisiaj. 

Zaden sms tez nie doszedł.

Anonim

Nie dotyczy

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Bezskutecznie od VI br. nie mam możliwości przejść na NMO. Non stop błąd MG12 , dziś mi powiedziano że to przez problem ze strona. Nie ważne z jakiej przeglądarki próbuje non stop to samo.orange.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Zgłoś ten problem na czacie.

Anonim

Nie dotyczy

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Zgłoszone zobaczymy czy sie uda 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Niestety rozmowy z 3 doradcami niczego nie wniosły. Wprawdzie zmieniono mi maila dla faktur oraz powiadomień. Natomiast mail który był użyty (mail 1) prze rejestracji usługi, na forum i w zgodach dalej jest ten sam. Obiecano mi że w systemie zmienia stary mail (mail 1) na nowy (mail 2), ale jest tylko zmieniony do e-faktur. A nie mogę go zmienić w zgodach bo jest w starym orange do którego nie mogę wejść bo wyskakuje monit o przejście do nowego. Do nowego z kolej nie mogę wejść bo błąd MG12. I tak w koło Macieju. 

 

 

beznazwy.pngCzy ktoś z forum / pracownik / doradca da rade to zmienić (mail 1 na mail 2). Przypuszczam że w tym tkwi problem. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Doradca powinien zarejestrować zgłoszenie do działu IT. Czy to zrobiono? Z dnia ns dzień tego nie naprawią, tym bardziej bez zgłoszenia.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Mail do weryfikacji jest wysyłany na adres mailowy, który jest podany do faktur. Jeżeli masz kilka usług, to ten adres do faktur musi być taki sam na nich wszystkich.

 

Natomiast przy problemie MG12, jeżeli jest on już długo trwały, to trzeba poprosić o przyjęcie zgłoszenia. Wtedy nasi technicy sprawdzą. W pierwszej kolejności rzeczywiście jest prośba, żeby spróbować później. Niestety jak po jakimś czasie nic to nie daje, trzeba zrobić zgłoszenie do naszych informatyków.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

@AnonimA czy Ty masz na starym Orange jedno konto, czy więcej ?