Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 105
  • 0

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?

Pytanie jak w temacie. Max jest upierdliwy na maxa. A w dodatku ostatnio skutecznie uniemożliwia połączenie z konsultantem. Chyba już dla wszystkich jest jasne, że to całkowity niewypał?

W regulaminie świadczenia usług zapewniacie możliwość złożenia reklamacji drogą elektroniczną. Najpierw wyłączyliście adres email bok@orange.pl

Teraz Max uniemożliwia złożenie reklamacji przez czat, bo prosi o zalogowanie się na konto i kończy połączenie mimo, że jest się już zalogowanym.

Rozważam złożenie skargi do UKE. I zachęcam wszystkich innych do tego samego.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?

Obecnie są dwa myki by dostać się do "żywej osoby":

1) trzeba trochę porozmawiać z MAXem i być zweryfikowanym przez niego

2) w nowym Mój Orange jest zakłada do zgłoszeń technicznych, wybierzcie problem z połączeniami - tam jest inny rodzaj czatu. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

32 ODPOW. 32

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?

Uwaga podaje sposób na MAXA: należy powtarzać mu cały czas: "Połącz mnie z konsultantem" i nic innego, powtórzycie to ze 3-4 razy i was połączy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12931
  • 53137
  • 617

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?

@zielony71Nigdy , z przyczyn ekonomicznych. Max działa jak bufor. Załatwia prostsze sprawy, kieruje trudniejsze dla niego do konsultantów i nie trzeba za niego ZUS-u odprowadzać 😁

Co bardziej niecierpliwy klient się zniechęca,krzywa skuteczności zapewne raz  rośnie, raz maleje, ale pełni dyżury w nocy i w weekendy i święta...a to jest wygodne. Nie ma przerw i nie choruje (choć i jemu się zwisy zdarzają) i nie bierze L4 🙂

Opinie są różne...jedni chwalą inni narzekają. Jak przy normalnej obsłudze....

To niestety przyszłość obsługi, bo podobno się uczy........jak zrobi magisterkę to dopiero zobaczymy 🤣


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 105
  • 0

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?

@Czullo ten sposób już nie działa - sprawdź sam

@agat13 śmiem postawić tezę, że Max nikomu jeszcze nie pomógł. Ani w sprawach łatwiejszych ani trudniejszych. Niepotrzebnie zużywa tylko energię elektryczną, czym zwiększa zanieczyszczenie powietrza.

Fakt część osób zniechęci do firmy Orange. Tylko nie wiem czy rzeczywiście ten cel chcieli osiągnąć.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?


@zielony71napisał(-a)

@Czullo ten sposób już nie działa - sprawdź sam


jak nie dziala jak dziala 😉
kolejny raz dzis sprawdzilem

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?

@zielony71  możesz tylko zgłoszenie zrobić na Maxa, co do problemów które masz, to są w trakcie naprawy, czat ma usterkę i Max cię nie rozpoznaje. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12931
  • 53137
  • 617

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?

@zielony71Śmiem obalić tą tezę...dwum osobom pomógł-znam je osobiście...

Celem "zatrudnienia" Maxa było prawdopodobnie zredukowanie obsługi ludzkiej i zapewnienie ciągłości obsługi. Zgłasza się? Zgłasza...Rozmawia? Rozmawia...Chce pomóc? Chce...Jest grzeczny, układny i nie traci cierpliwości...Może skuteczność to drugorzędny cel ustawienia go na infolinii? Nie wiem...i chyba nikt nie wie...Wiem jedno jest i czy traktujemy go jak zło konieczne czy jak doskonałą alternatywę tych "niegrzecznych pracowników infolinii" on jest i będzie, bo zapewne taka jest polityka firmy. jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził...:)

Do wszystkiego się można przyzwyczaić 🙂

P.S. Nie jestem ani za, ani przeciw, aby to jasne było....


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 105
  • 0

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?

@PARANOJA jak działa jak nie działa?

Data zakończenia: 30 października 2020, godzina 15:07:21

Nowy doradca

Max: Dzień dobry. Jestem Max :wave:
Jak mogę Ci pomóc?

Klient: Proszę o połlączenie z konsultantem
Max: Rozumiem, że chcesz rozmawiać z doradcą, ale najpierw napisz, jak mogę Ci pomóc?
Klient: Proszę o połlączenie z konsultantem
Max: Czy twoja sprawa dotyczy pomocy technicznej?
Klient: nie
Max: Podaj proszę numer telefonu lub numer usługi internetowej.
Klient: 123456789
Max: W tej sprawie pomoże Ci doradca. Aby się z nim połączyć załóż konto Mój Orange klikając w link:

https://www.orange.pl/twojekonto/rejestracja i jeszcze raz napisz do nas na czacie.
Dziękuję za rozmowę. Życzę miłego dnia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?

Nie ma co liczyć na wyłączenie maxa 😕

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12931
  • 53137
  • 617

Kiedy wreszcie wyłączycie Maxa?

@zielony71 A nie pisałem, że grzeczny i uparty??? A czy skuteczny? Sami oceńcie....😁