Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki sens ma wprowadzenie w apce odbieranie rabatu do abonamentu?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jaki sens ma wprowadzenie w apce odbieranie rabatu do abonamentu?

@PARANOJA  dlatego napisałem w swoim poście że rozumiem tych którym nie widzi się instalowanie apki lub wchodzenie specjalnie na konto MO aby utrzymać rabat.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 2060
  • 4

Jaki sens ma wprowadzenie w apce odbieranie rabatu do abonamentu?

Też mnie to wkurza ale po prostu otwieram tą aplikacje przy płaceniu rachunków w ten sposób nigdy o tym nie zapominam....... ale jak ktoś ma tylko jedną usługę i nie odbiera prezentów w środy z orange takie wymuszanie bardzo wkurza.  jak tylko pojawi się u mnie taką możliwość będę się przenosił z internetem na bardziej magentowy kolor. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 2060
  • 4

Jaki sens ma wprowadzenie w apce odbieranie rabatu do abonamentu?

jeszcze tylko dodam że u magentowej konkurencji logując się co piątek do aplikacji odbira się dodatkowe GB lub inne bonusy dużo lepsze niż te w orange.ale nie jest to tak uciążliwe jak tu bo po prostu sprawdzam w internecie jaki jest bonus i wtedy klikam albo nie jak nie kliknę to tracę bonus a nie "rabat w bonusie" mała jednak dość istotna różnica........ 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Jaki sens ma wprowadzenie w apce odbieranie rabatu do abonamentu?

Ja z kolei mogę narzekać na mojego obecnego operatora bo nie daje NIC, poza 1 bonusem obecnie - aktywowany wysłaniem SMS.
Tak, że fakt, że Orange daje abonentom komórkowym coś gratis - jest super.
Szkoda, że abonenci usług niemobilnych są pomijani - poza promocją inicjującą korzystanie z aplikacji (-10 zł za zalogowanie się do aplikacji) nie ma dla nas nic...

A - nie zmienię sieci ponieważ żadna nie jest w stanie zaoferować mi korzystniejszych warunków niż mam obecnie.

edit : @_Artek_  - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. 😉 a ja od 1998 roku "odwiedziłem" wszystkich operatorów na polskim rynku. (nie chce pisać źle o moim poprzednim operatorze, ponieważ to nie to forum - nie będą mogli się nawet ustosunkować do mojej wypowiedzi).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 2060
  • 4

Jaki sens ma wprowadzenie w apce odbieranie rabatu do abonamentu?

ja też i uważam że magentowy jest najlepszy. Na światłowód od orange nie narzekam ale abonament mam w T i do internetu dostałbym rabat i jeszcze netflix'a no ale jak się nie ma co się lubi......;D 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52633
  • 708

Jaki sens ma wprowadzenie w apce odbieranie rabatu do abonamentu?

Tu kolejna moja obawa o odebranie rabatu na abonament w apce Mój Orange:

Screenshot_20211103-013814.jpg

 

Błędy w apce, problemy z zalogowaniem, a co do samego odbioru rabatu nie wystarczy zalogować się do apki. Trzeba kliknąć Twój rabat, a następnie wybrać numer, który ma otrzymać rabat. Więc samo zalogowanie do woli nie wystarcza. Co w takim razie z przerwami technicznymi i/lub błędami w apce? Zgłaszać na czacie, infolinii, że rabat chciałem odebrać, a apka była niedostępna lub były błędy?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Jaki sens ma wprowadzenie w apce odbieranie rabatu do abonamentu?

aktualne promocje do dzisiaj, a jutro pewnie oferta świąteczna, więc może coś szwankować i lepiej nie czekać do końca dnia. Mnie też coś szwankowało przy przeglądaniu oferty przedłużeniowej, ale teraz działa. W apce przy przedłużeniu Love też trzeba pamiętać o aktywacji rabatu, bo inaczej nie dodaje się automatycznie. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52633
  • 708

Jaki sens ma wprowadzenie w apce odbieranie rabatu do abonamentu?

Coś w apce musiało zostać zmienione, bo po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego i uruchomieniu apki z numerem abonamentowym z automatu wyświetla się komunikat:

Screenshot_2021-11-19-00-55-57-702_pl.orange.mojeorange.jpg

To już duży plus w sprawie otrzymania rabatu na e-fakturę.