Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

Jak to nie ma @Anonim  jak też jest w starym Orange owa blokada Emotikon: Język Witaj po długiej przerwie 🙂 aczkolwiek prawdopodobnie będzie następna taka przerwa 😞


Screenshot_2019-06-28 Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet Orange Polska.png
Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

@wscieklaewka  witaj Emotikon: Szczęśliwy A już myślałem że szukałaś w biurach turystycznych San Escobar-u(a) Emotikon: Mrugający i rozczarowana...załamka Cię dopadła. 

Widzisz, jak to dobrze, że masz starą wersję MO? Ja mam odcięty dostęp, więc piszę sobie na luziku to, co widzę.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

Dobre @Anonim  🙂  jeszcze tego brakowało w naszej polskiej Afryce cobym sobie wycieczki szukała na bezchmurnym, słonecznym niebie grrrrrrrrrr 😞  Toż ja rympsłam dwa tygodnie temu, i myślałam że już nie wstanę bez podnośnika ;(  - to było coś w rodzaju ha, ha, ha nie powiem tu 🙂 Fakt, załamka  mnie dopadła okrutnie 😞

 

A stary Mój Orange będzie zemną do końca - tak się ze sobą zżyliśmy i polubiliśmy Emotikon: Język

 

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

@wscieklaewka , to tak na wszelki wypadek nie wyłączaj powiadomień, co byś alerty RCB o upałach wykorzystała na wygrzewanie "rympśniętych" kości i ścięgien. Życzę Ci coś na wzór i podobieństwo wyliniałego kota (od wygrzewania na słońcu) Emotikon: Bardzo szczęśliwy Działa, jak lampa solarna na pisklęta drobiowe Emotikon: Mrugający