Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

Znikła bo masz stary serwis. Zmigruj się do nowego jutro.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

Nie do końca tak jest. Telefon, bez udziału Orange, rejestruje sytuacje kiedy ktoś do mnie dzwoni a ja nie odbieram telefonu, rozmawiam, mam telefon wyłączony itp. jako "nieodebrane" W sytuacji kiedy "wcina" się Orange i "odbiera" w "moim imieniu" połączenie a następnie wysyła do mnie SMS'a, telefon nie rejestruje takiego połączenia, bo zostało "odebrane" do mnie nie dotarło.

Używałem telefonu b.dużo jeszcze przed erą smartfonów więc wiem czego mi brakuje i za każdym razem kiedy przez tę usługę tracę klienta, bo "zaginął" mi sms od orange w setkach innych jestem wkurzony 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

@kazamat  wyłączając powiadomienia "Ktoś dzwonił", nie będą się one rejestrować w połączeniach nieodebranych, telefonu oczywiście, jeśli takie oczekiwania masz.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

@kazamat: tak sytuacja powstałe przy słabym zasięgu lub w wyniku usterki aparatu.
Przy poprawnym działaniu nie jest to możliwe, by Orange za Ciebie odebrało połączenie w innych sytuacjach jak gdy numer jest zajęty, jest poza zasięgiem lub gdy telefon jest wyłączony. Inna przyczyna to ustawione przekierowania na numerze.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

Dzięki, o "odebraniu połącenia" mówiłem w przenośni. Chodzi mi o to, że w przypadku kiedy nie odbiorę połączenia bo np. rozmawiam, jestem poza zasięgiem itp poza przekierowaniem, kiedy telefon jest ponownie na "łączach" powinienem tak jak kiedyś dostaś na logu telefonu info o nieodebranym połączeniu. A tak nie jest.
Kiedyś była to kwestia np. włączonej poczty głosowej, która te połączenia odbierała, dlatego miałem ją zawsze wyłączoną. Obecnie jest to kwestia tych nieszczęsnych SMS'ów. Po wyłączeniu poczty, usługa jest uaktywniana automatycznie. Tak piszą w FAQ Orange. Ale nie piszą jak tę usługę wyłączyć.
W UK np. jest opcja "Turning OFF 'Missed Call Service' SMS: From your Mobile: Text the word ON or OFF to 159" w Polsce tego nie znalazłem więc szukam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

W Orange w Polsce czegoś takiego nie ma. W innych sieciach działa różnie.

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.


@Piotrekk85napisał(-a)

W Orange w Polsce czegoś takiego nie ma. W innych sieciach działa różnie.


@Piotrekk85 i @kazamat , ja w NMO mam możliwość decydowania, czy ma operator powiadamiać, czy nie. Więc jak to jest, że nie ma?1 ktoś dzwonił.PNG2 opis usługi.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

@Anonim  obecnie w starym Mój Orange na portalu, nie ma takiej opcji (Ktoś Dzwonił), tej z twojego zrzutu, jest to tylko w Nowym Mój Orange 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.

Te ustawienia nie sprawią że info będzie w historii połączeń jako nieodebrane. Orange wysyła sms.
Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć powiadomienie sms o nieodebranym połączeniu w Mój Orange.


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  obecnie w starym Mój Orange na portalu, nie ma takiej opcji (Ktoś Dzwonił), tej z twojego zrzutu, jest to tylko w Nowym Mój Orange 😉


@Anonim , ja nie widzę przeszkód, by zmigrować się do NMO, chociażby z "boską" pomocą Emotikon: Szczęśliwy Wtedy można spokojnie to ustrojstwo wyłączyć, a autorowi tematu o to chodziło.