Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć pasmo publiczne?


Wincento napisał(-a):

Witam,

niestety u mnie nie działa opcja wyłączenia pasma publicznego przez stronę Mój Orange.

Sprawa w poniedziałek zgłoszona 501 100 100 do techników. Dziś telefon z Orange, że Informatycy nie potrafią rozwiązać problemu i nie wiedzą kiedy sprawa zostanie załatwiona. Otrzymałem tylko informację, że na chwilę obecną nie można tego w żaden sposób ogarnąć i trzeba czekać. Jeśli do końca tego tygodnia Orange FunSpot nie zniknie z mojego modemu LiveBox 3.0 to składam pismo w tej sprawie do UKE i UOKiK.


@Wincento A co ci da wysłanie pisma do UKE i UOKiK w tej sprawie czy router był resetowany?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10899
  • 150

Jak wyłączyć pasmo publiczne?


Wincento napisał:
niestety u mnie nie działa opcja wyłączenia pasma publicznego przez stronę Mój Orange.

Sprawa w poniedziałek zgłoszona 501 100 100 do techników. Dziś telefon z Orange, że Informatycy nie potrafią rozwiązać problemu i nie wiedzą kiedy sprawa zostanie załatwiona. Otrzymałem tylko informację, że na chwilę obecną nie można tego w żaden sposób ogarnąć i trzeba czekać.


hej @Wincento Emotikon: Szczęśliwy

u Ciebie nie da sie wyłączyć pasma, bo nie wyskakuje okienko (tak jak to prezentuje załącznik we wcześniejszym wpisie)?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

@Wiktor

 

Chciałem wyłączyć dzisiaj pasmo, ale okienko wygląda tak:

 

Bez tytułu.png

 

Wiadomo może coś w temacie tego czy i kiedy będzie to naprawione? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć pasmo publiczne?


@Kwikalot napisał(-a):

@Wiktor

 

Chciałem wyłączyć dzisiaj pasmo, ale okienko wygląda tak:

 

Bez tytułu.png

 

Wiadomo może coś w temacie tego czy i kiedy będzie to naprawione? 🙂


@Kwikalot Jakiś problem jest po twojej stronie u mnie działa prawidłowo.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10899
  • 150

Jak wyłączyć pasmo publiczne?


Kwikalot napisał: Wiadomo może coś w temacie tego czy i kiedy będzie to naprawione? 🙂

@Kwikalot
co do zasady ta funkcjonalność działa... U mnie, a przed chwilą to sprawdziłem, również. Jeżeli na innej przeglądarce jest podobnie, proponuję skorzystać z zwartej tutaj porady (oznaczonej jako rozwiązanie).


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

Sprawdzałem na 3 różnych przeglądarkach i wszędzie to samo. Liczyłem na to, że może jednak obejdzie się bez kontaktu z BOK, ale jak widać chyba nie da rady - dzięki 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

@Kwikalot jaki masz system i program atywirusowy?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

Windows 10 i Avasta.

 

Uprzedzając ew. pytanie, Avasta próbowałem wyłączyć i nic, tak samo próbowałem odpalić stronę na komórce (niestety nie mam komputera z innym systemem niż 10) ale efekt ten sam.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

Żebyście nie wciskali kitu, że to po mojej stronie, bo u mnie też nie działa. Sprawdzone na:
- telefonie Huawei P8 lite : chrome, opera mini.
- PC Windows 7 : chrome, opera, IE
- PC Windows XP : chrome, opera, IE

U mnie ten sam błąd.
Mam przypuszczenia, że Orange specjalnie utrudnia wyłączenie tej funkcji, by mieć więcej darmowych hotspotów.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10899
  • 150

Jak wyłączyć pasmo publiczne?


CHAST napisał:
U mnie ten sam błąd.
Mam przypuszczenia, że Orange specjalnie utrudnia wyłączenie tej funkcji, by mieć więcej darmowych hotspotów.

Cześć @CHAST
Tutaj już pisałem (w akapicie: "Jeśli chodzi o drugą grupę... "), że problem ten nie u wszystkich występuje; podałem także możliwe przyczyny takiej sytuacji.
Wierz mi @CHAST, niczego specjalnie nie blokujemy Szczęśliwy robot.


Proponuję skorzystać z porady zawartej kilka pięterek wyżej () Szczęśliwy mężczyzna