Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

Usługa Darmowe Orange WiFi została wyłączona w czerwcu 2020 - brak możliwości skorzystania w scenariuszu dla obecnych i nowych klientów - moderator Bartłomiej

 

Dlaczego ten popup jest pusty?

orange.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

Usługa Darmowe Orange WiFi została wyłączona w czerwcu 2020 - brak możliwości skorzystania w scenariuszu dla obecnych i nowych klientów - moderator Bartłomiej

 

@Ziopson, @certina możliwe, że to jakieś ograniczenie - jak zresztą zasugerował wyżej @Anonim - nie wynikające wprost z działania przeglądarki, a bardziej z konfiguracji ustawień na konkretnej kartotece.

Dlatego w tej sytuacji nieunikniony będzie kontakt z BOK. Dla tych, którzy nie chcą dzwonić (nawet za darmo z poziomu apki Mój Orange Emotikon: Język), proponuję następujący sposób:

  • po zalogowaniu do konta «orange.pl/mojorange» i przejściu do sekcji Zgłoś sprawę:
    1. WIDOK.JPG
  • przechodzimy do formularza zgłoszenia, wykonując po drodze test usługi i wybierając najbardziej adekwatny symptom, np. tak jak niżej:
    Przykładowa treść zgłoszenia na formularzu w Mój Orange.JPG

 

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

36 ODPOW. 36

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

przyłączam się do pytania , testowałem możliwość wyłączenia na różnych przeglądarkach i na żadnej nie działa  . Może ktoś ma jakieś sugestie co do wyłączenia tej opcji oprócz kontaktu z doradcą bo niestety nie dają rady.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

Hm. U mnie dla przykładu na Google Chrome (pod Androidem) wyskoczyło ☺️.
/wysłano z komórki/
IMG_20170424_195046.png

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

Niestety, nic to nie pomogło. Mam jakieś ograniczenie albo web sie wysypał.

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

@ZiopsonSkutecznie wyłączysz przez BOK do wiadomość @Wiktor przez portal nie daje rady.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

Usługa Darmowe Orange WiFi została wyłączona w czerwcu 2020 - brak możliwości skorzystania w scenariuszu dla obecnych i nowych klientów - moderator Bartłomiej

 

@Ziopson, @certina możliwe, że to jakieś ograniczenie - jak zresztą zasugerował wyżej @Anonim - nie wynikające wprost z działania przeglądarki, a bardziej z konfiguracji ustawień na konkretnej kartotece.

Dlatego w tej sytuacji nieunikniony będzie kontakt z BOK. Dla tych, którzy nie chcą dzwonić (nawet za darmo z poziomu apki Mój Orange Emotikon: Język), proponuję następujący sposób:

  • po zalogowaniu do konta «orange.pl/mojorange» i przejściu do sekcji Zgłoś sprawę:
    1. WIDOK.JPG
  • przechodzimy do formularza zgłoszenia, wykonując po drodze test usługi i wybierając najbardziej adekwatny symptom, np. tak jak niżej:
    Przykładowa treść zgłoszenia na formularzu w Mój Orange.JPG

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

@WiktorDodam od siebie robiłem to wyłączenie przez BOK 

Przechwytywanie.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jak wyłączyć pasmo publiczne?

@Anonim
testowo zleciłem (z poziomu portalu) włączenie pasma na swoim LiveBox'ie:
Widok podsumowania zlecenia na włączenie pasma wifi.JPG

 

 Status zlecenie na włączenie pasma WiFi.JPG


Jeśli dobrze Cię zrozumiałem @Anonim - z doświadczenia wiesz, że to przez portal po prostu "nie hula"?

 

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć pasmo publiczne?


Wiktor napisał(-a):

@vdsl2
testowo zleciłem (z poziomu portalu) włączenie pasma na swoim LiveBox'ie:
Widok podsumowania zlecenia na włączenie pasma wifi.JPG

 

 Status zlecenie na włączenie pasma WiFi.JPG


Jeśli dobrze Cię zrozumiałem @vdsl2 - z doświadczenia wiesz, że to przez portal po prostu "nie hula"?

 


Tak dobrze mnie rozumieszEmotikon: Szczęśliwy oczywiście zlecenie są przyjmowanie przez system ale nie wyłącza ani włącza tak jest to na moim koncie .


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jak wyłączyć pasmo publiczne?


vdsl2 napisał:

oczywiście zlecenie są przyjmowanie przez system ale nie wyłącza ani włącza tak jest to na moim koncie .



OK. Przeprowadzę testy u siebie, a potem zgłoszę to tam gdzie należy Bardzo szczęśliwy kot.