Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet problem


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Internet problem

zasilił konto kwotą 30 zł. następnie aktywowałem pakiet 30 gigabajtów na 30 dni. pieniądze zostały wypłacone, ale nie ma internetu. nie ma gigabajtów ani w aplikacji my orenge, ani na osobistym koncie serwisu. proszę o 30 gigabajtów w Polsce i 3 gigabajty w roamingu UE.

 

Wypróbowałem też kod * 101 * 01 # nie pisze żadnej odpowiedzi. Nie mogę skontaktować się z pomocą techniczną.

12 ODPOW. 12

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Internet problem

Restart telefonu robiłeś? 

Anonim

Nie dotyczy

Internet problem

@ThomasD  jaki masz stan konta Mój Orange, bo może z tych 30zl poszły środki na rozmowy czy dane mobilne,pakiet 30GB wtedy się nie włączy, bez aktywnego pakietu GB, pieniądze na koncie MO szybko się tracą. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Internet problem

Jestem z Ukrainy. i używam pomarańczy raz na dwa miesiące. w tym roku wjechałem do kraju. Uzupełniłem konto na granicy. i natychmiast nacisnął jednorazową aktywację 30 GB za pośrednictwem aplikacji. Internet był nadal z vodaphone Ukraina. potem czekał długo. Dostałem tylko 20 dodatkowych gigabajtów i główne 30, a co najważniejsze 3 GB w Europie. Jadę ciężarówką do Hiszpanii .. potrzebuję połączenia. A dostałem na wakacje, że wsparcie Orange nie działa. na koncie teraz 0 zł .. 20 bonusowych GB i tyle. od nich teraz szukam rozwiązania problemu. Dziękuję Ci


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Internet problem

Tak robiles. 5 raz


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Internet problem

wszystko działało dobrze w tym roku. ale w tym roku pojechałem pierwszy raz i od razu problemy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Internet problem

Zauważyłem, że w dni wolne pakiety aktywują się czasem nawet do kilku godzin.

 

Wyślij MAJOWKA na darmowy nr 364, dostaniesz  5GB, rozmowy i smsy no limit na 5 dni. Może ten pakiet szybciej się aktywuje.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Internet problem

Dziękuję bardzo. tak dodano 5 GB. i 590 MB w roamingu. ale wciąż brakuje 30 zł i 30 gigabajtów. To prawdopodobnie błąd orendzha. jak zwrócić pieniądze lub Internet, aby wpadły na konto


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Internet problem

@ThomasD zaktualizuj apkę Mój Orange. Czasami po aktualizacji dane wyświetlane są poprawnie. Kod *101*01# poda tylko stan GB z doładowania. Z pakiety nie podaje ile jest GB.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Internet problem

Mam najnowszą wersję aplikacji. 5.25.2 6317