Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent 10 GB w aplikacji

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Recenzent
  • 3
  • 2
  • 1

Włączyłem dziś w aplikacji prezent 10 GB, ale nigdzie ich nie widzę. Na koncie nadal mam niecałe 10 GB, które miałem do tej pory. Gdzie można sprawdzić czy rzeczywiście mam ten dodatkowy pakiet?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Recenzent
  • 3
  • 2
  • 1

@andrzej1441 numer starszy, więc się nie łapię, ale dzięki.

@ketrasaArtur co do wyświetlania stanu GB, to okazało się, że potrzebna była aktualizacja aplikacji. Po jej przeprowadzeniu ilość GB z prezentu zaktualizowała się od razu. Sms też przyszedł na nr syna. Dzięki za odpowiedzi. Wygląda na to  ze niepotrzebnie zawracałem Wam głowę, bo niedopatrzenie było po mojej stronie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Guru **
  • 11480
  • 21278
  • 413

@Adaamm odczekaj chwilę, niech się dane w apce aktualizują. Czasem to trwa kilka minut. Po prawidłowej aktywacji pakietu dostaniesz również SMS z informacją o aktywacji i ilości GB. Pakiet GB są sumowany z obecnymi GB na koncie.

Poziom 12, Recenzent
  • 3
  • 2
  • 1

Minęło już kilka godzin i nic. W aplikacji nie widzę tych gigabajtów. Nie wiem jeszcze czy przyszedł sms  bo pakiet włączyłem na numerze syna. Dopytam go, ale dziwne, że nie widać w aplikacji. W trakcie włączania wszystko było ok, a na końcu napisali, że doładowane. Mam nadzieję, że działa.

Poziom 37, Guru **
  • 11480
  • 21278
  • 413

@Adaamm powinno być widoczne na głównym numerze abonamentowym. Ja mam tylko jeden numer, więc nie mam problemu.

Takie SMS-y otrzymałem po aktywacji pakietu:

IMG-20210428-WA0000.jpg

Poziom 22, Pasjonat
  • 666
  • 986
  • 10

@Adaammjak aktywowałeś numer w kwietniu to jest również promocja 10GB na Strat:

wyciąg:

1.Promocja jest dostępna dla Abonentów w dniach 1-30 kwietnia 2021 roku.

2.Uczestnikiem Promocji może być nowy Abonent taryf na kartę Orange tj.Abonent, który kupił starter, prawidłowo zarejestrował dane osobowe w sieci Orange oraz aktywował starter we wskazanym wyżej okresie obowiązywania promocji.

3.W ramach Promocji nowy Abonent ma możliwość otrzymania 10 GB na 10 dni (dalej: ‘Bonus’).

4.Aby otrzymać Bonus należy wysłać SMS o treści WIOSNA na numer 80103 w czasie trwania promocji.

5.Koszt wysłania SMS-a wynosi 0 zł

6.Bonus jest bezpłatny

Poziom 12, Recenzent
  • 3
  • 2
  • 1

@andrzej1441 numer starszy, więc się nie łapię, ale dzięki.

@ketrasaArtur co do wyświetlania stanu GB, to okazało się, że potrzebna była aktualizacja aplikacji. Po jej przeprowadzeniu ilość GB z prezentu zaktualizowała się od razu. Sms też przyszedł na nr syna. Dzięki za odpowiedzi. Wygląda na to  ze niepotrzebnie zawracałem Wam głowę, bo niedopatrzenie było po mojej stronie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Poziom 37, Guru **
  • 11480
  • 21278
  • 413

@Adaamm potrzebie zawracałeś głowę, bo przez takie sytuacje jak u Ciebie można poszerzyć swoją wiedzę. Ja u siebie mam aktualizacje ustawioną automatycznie, dlatego u mnie ten problem nie wystąpił. Dzięki Tobie jest potwierdzenie, że apka musi być aktualna, aby wszystkie dane wyświetlane były prawidłowo, w tym pakiety GB.