Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z rejestracją do Mój Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją do Mój Orange

Hmm.. jakiś pomysł, jak mam się zalogować do aplikacje Orange, skoro nie mogę się zarejestrować? Nie mam takiej opcji w aplikacji. Tzn. wyskakuje na sekundę, ale od razu przekierowuje na jakąś zakładkę z napisem "Porozmawiajmy później" i jestem bezsilny. Więc zarejestrowałem się na tej stronie: https://www.orange.pl/rejestracja.phtml , przyszedł mi email z weryfikacją, potwierdziłem, OK. I przeszedłem do aplikacji, wpisałem email i hasło na powyższej stronie i nic.. kliknąłem "przypomnij hasło", i informacja, że taki email nie istnieje. 

 

yyy?


20210424_005128.png

________________
* Wydzielono z tematu Czy pakiet "365 dni - 1 TB - 360 złotych" jest..? – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Problem z rejestracją do Mój Orange

@Anonim czasami tak się zdążą. Teraz pomoże przy rejestracji konsultant. Trzeba skontaktować się w godzinach pracy na infolinii lub na czacie.

Możesz wyczyścić ciasteczka w przeglądarce i spróbować jeszcze raz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją do Mój Orange

Coś takiego wyskakuje mi przy rejestracji: 


Screenshot_20210424-010236.png


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Problem z rejestracją do Mój Orange

@Anonim czasami tak się zdążą. Teraz pomoże przy rejestracji konsultant. Trzeba skontaktować się w godzinach pracy na infolinii lub na czacie.

Możesz wyczyścić ciasteczka w przeglądarce i spróbować jeszcze raz.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją do Mój Orange

Nawet odinstalowywalem i instalowalem raz jescze. Dodatkowo czyściłem pamięć telefonu. Dla mnie to wszystko nowość, bo pierwszy raz się spotykam z takim system rejestracji. Brakuje tylko kartek na mięso. Nie mogłem się w nocy rejestrować, bo konsultanta nie ma. Dobrze, że długiej majówki nie ma, bo przez kilka dni nie mógłbym się zarejestrować, bo konsultalt akurat byłby na wczasach. Orange ma ciekawą ofertę, jeden z pakietów bezkonkurencyjny, ale dostępność starterow i rejestracja jest poniżej krytyki. Bardzo to uciążliwe. W porównaniu z innymi operatorami - słabo.

 

To czekam na godz. 10.00.. wówczas ma być konsultant, zobaczymy co to będzie 🙂

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z rejestracją do Mój Orange

A może warto pomyśleć o bezpieczeństwie? Stare konta nie zawsze były wiązane z numerem PESEL. Obecnie dostaję się większy dostęp niż tylko jeden numer.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją do Mój Orange

Po mojemu, wystarczy, że wprowadzono rejestrację numerów na dowody osobiste, które dokonać można w sklepach, na poczcie, gdzie zazwyczaj są kamery. 

 

Zamysł może i dobry, ale wykonanie tragiczne. Nie może być tak, że ja nie mogę się zarejestrować, bo akurat konsultant ma wolne..  mamy 2021 rok.

 

Zmierzam do tego, że ja powinienem mógł się zarejestrować nawet o 3 w nocy w niedzielę. Tak jak wszędzie indziej. Wyobraźcie sobie, że mielibyscie czekać kilkanaście godzin lub cały dzień na konsultanta, przy rejestracji konta na emailu, Facebooku, Instagramie, Twitterze, Spotify, czy Netflixie. Przecież by was szlag trafił. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z rejestracją do Mój Orange

Właśnie mamy 2021 rok. Ludzie w PL chcieli mieć niedziele wolne i zamknięty handel. Dajmy ludziom odpocząć.

Na podanych serwisach nie podajesz numeru PESEL. Konta w banku w większości aplikacji np. na selfie też w nocy nie założysz.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją do Mój Orange

Done.

 

 Zarejestrowałem się z pomocą miłej pani konsultant Kamili. I to jest wszystko OK. Ale rejestracja powinna byc dostępna przez całą dobę. Podobnie jak przy starterach Orange, które powinny być wszędzie dostępne, a nie na jednej stacji benzynowej, bo niektórzy nawet Żabki nie mają swojej okolicy.