Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent 10 GB w aplikacji

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 1

Prezent 10 GB w aplikacji

 Włączyłem dziś w aplikacji prezent 10 GB, ale nigdzie ich nie widzę. Na koncie nadal mam niecałe 10 GB, które miałem do tej pory. Gdzie można sprawdzić czy rzeczywiście mam ten dodatkowy pakiet?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 1

Prezent 10 GB w aplikacji

@andrzej1441 numer starszy, więc się nie łapię, ale dzięki.

@ketrasaArtur co do wyświetlania stanu GB, to okazało się, że potrzebna była aktualizacja aplikacji. Po jej przeprowadzeniu ilość GB z prezentu zaktualizowała się od razu. Sms też przyszedł na nr syna. Dzięki za odpowiedzi. Wygląda na to  ze niepotrzebnie zawracałem Wam głowę, bo niedopatrzenie było po mojej stronie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prezent 10 GB w aplikacji

@Adaamm odczekaj chwilę, niech się dane w apce aktualizują. Czasem to trwa kilka minut. Po prawidłowej aktywacji pakietu dostaniesz również SMS z informacją o aktywacji i ilości GB. Pakiet GB są sumowany z obecnymi GB na koncie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 1

Prezent 10 GB w aplikacji

Minęło już kilka godzin i nic. W aplikacji nie widzę tych gigabajtów. Nie wiem jeszcze czy przyszedł sms  bo pakiet włączyłem na numerze syna. Dopytam go, ale dziwne, że nie widać w aplikacji. W trakcie włączania wszystko było ok, a na końcu napisali, że doładowane. Mam nadzieję, że działa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prezent 10 GB w aplikacji

@Adaamm powinno być widoczne na głównym numerze abonamentowym. Ja mam tylko jeden numer, więc nie mam problemu.

Takie SMS-y otrzymałem po aktywacji pakietu:

IMG-20210428-WA0000.jpg


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Prezent 10 GB w aplikacji

@Adaammjak aktywowałeś numer w kwietniu to jest również promocja 10GB na Strat:

wyciąg:

1.Promocja jest dostępna dla Abonentów w dniach 1-30 kwietnia 2021 roku.

2.Uczestnikiem Promocji może być nowy Abonent taryf na kartę Orange tj.Abonent, który kupił starter, prawidłowo zarejestrował dane osobowe w sieci Orange oraz aktywował starter we wskazanym wyżej okresie obowiązywania promocji.

3.W ramach Promocji nowy Abonent ma możliwość otrzymania 10 GB na 10 dni (dalej: ‘Bonus’).

4.Aby otrzymać Bonus należy wysłać SMS o treści WIOSNA na numer 80103 w czasie trwania promocji.

5.Koszt wysłania SMS-a wynosi 0 zł

6.Bonus jest bezpłatny


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 1

Prezent 10 GB w aplikacji

@andrzej1441 numer starszy, więc się nie łapię, ale dzięki.

@ketrasaArtur co do wyświetlania stanu GB, to okazało się, że potrzebna była aktualizacja aplikacji. Po jej przeprowadzeniu ilość GB z prezentu zaktualizowała się od razu. Sms też przyszedł na nr syna. Dzięki za odpowiedzi. Wygląda na to  ze niepotrzebnie zawracałem Wam głowę, bo niedopatrzenie było po mojej stronie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prezent 10 GB w aplikacji

@Adaamm potrzebie zawracałeś głowę, bo przez takie sytuacje jak u Ciebie można poszerzyć swoją wiedzę. Ja u siebie mam aktualizacje ustawioną automatycznie, dlatego u mnie ten problem nie wystąpił. Dzięki Tobie jest potwierdzenie, że apka musi być aktualna, aby wszystkie dane wyświetlane były prawidłowo, w tym pakiety GB.