Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Informacja w zamówieniu Orange Światłowód o płatności gotówką przy odbiorze


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1621
  • 7003
  • 52

Informacja w zamówieniu Orange Światłowód o płatności gotówką przy odbiorze

W zamówieniu Mój Orange widzę informację:

 

Metoda płatności:Płatność gotówką przy odbiorze

Umowa papierowa bo niestety mój bank nie obsługuje mojeID w celu podpisania elektronicznie umowy. Pierwsza myśl że jest jakaś opłata gotówką ale to wg mnie to niemal niemożliwe. 

 

 Tutaj mogę przeczytać:

Czy technik pobiera opłaty?
Technik nie pobiera żadnych opłat. Ewentualne opłaty związane z uruchomieniem usługi (np. zamówienie dodatkowej usługi serwisowej lub opłata za wypożyczenie wzmacniacza sygnału Wi-Fi) zostaną doliczone do faktury, zgodnie z cennikiem zakupionej oferty.

Nie wiem do czego odnosi się informacja płatności gotówką przy odbiorze ale być może można to ująć inaczej. 🙂

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18868
  • 54006
  • 743

Informacja w zamówieniu Orange Światłowód o płatności gotówką przy odbiorze

@tolek pewnie mają uniwersalny szablon i dla tego przy podpisywaniu umowy dostajesz taką informację. 

Patrz podsumowanie, tam najczęściej są wyszczególnione płatności.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13537
  • 55338
  • 662

Informacja w zamówieniu Orange Światłowód o płatności gotówką przy odbiorze

@tolek Z tego co mi wiadomo i co znalazłem na stronie Orange:

"Technik nie pobiera żadnych opłat. Ewentualne opłaty związane z uruchomieniem usługi (np. zamówienie dodatkowej usługi serwisowej lub opłata za wypożyczenie wzmacniacza sygnału Wi-Fi) zostaną doliczone do faktury, zgodnie z cennikiem zakupionej oferty.". Czyli tak jak piszesz...

Obawiam się, że to zaszłość w aplikacji i rzecz do poprawienia 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2069
  • 5700
  • 191

Informacja w zamówieniu Orange Światłowód o płatności gotówką przy odbiorze

Będzie to info o płatności przy odbiorze np.przy dobraniu telefonu tudzież innego urządzenia lub akcesorium za gotówkę bądź na raty gdzie jest pierwsza płatność.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3893
  • 20

Informacja w zamówieniu Orange Światłowód o płatności gotówką przy odbiorze

To jest taki uniwersalny szablon. W przypadku OL dostawa jest za darmo.  Dodam, że jak robimy samą e-umowę to też jako akceptacja jest guzik zawieram e-umowę i płacę. Mimo, że oczywiście rządnej opłaty nie ma.