Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak internetu po doładowaniu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

brak internetu po doładowaniu

Witam dzisiaj 7 maja doładowałam moje konto w aplikacji na 30 zł. Problem jest w tym, że pieniądze z konta zniknęły a internetu na koncie brak. Jest okrągłe 0 GB po doładowaniu. Co mam zrobić???!

 

AAE989CB-9861-4BFF-A627-EEFBE08F2E7E.png

0917C206-ADFB-4831-AFB0-A094631A1642.jpeg

  

5 ODPOW. 5

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2386
  • 9892
  • 85

brak internetu po doładowaniu

Cześć @Martynkaak 

Spróbuj zrestartować telefon może coś się zwiesiło. Przesyłam Ci link do tematu co jest na forum Nasz Orange o tematyce  Po doładowaniu brak internetu https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Po-do%C5%82adowaniu-brak-internetu/td-p/318244 w tym temacie zrestartowanie telefonu pomogło

Jeśli to nie pomoże to sprawę musisz wyjaśnić na infolinii (musisz opisać całą sytuację) *100 lub  510 100 100  (połączenie bezpłatne dla klientów Orange) Zweryfikujemy Cię głosem, jeśli mamy na to Twoją zgodę .

Jeżeli nie mamy zgody poprosimy Cię o:
  • kod klienta w Orange,
  • PESEL
Przed rozmową przygotuj:
  • Numer telefonu
  • ID internetu stacjonarnego
Może coś Ci pomoże
Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

brak internetu po doładowaniu

Telefon zrestartowany nadal nic. Problem w tym ze naprawdę boje się rozmawiać przez telefon z ludźmi przytrafia mnie to o dreszcze. Jest jakas inna metoda aby to załatwić ?

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

brak internetu po doładowaniu

A jaką masz taryfę ?
Jeśli Free to kontakt z Orange przez np. czat.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2386
  • 9892
  • 85

brak internetu po doładowaniu

@Martynkaakspróbuj skontaktować się poprzez Orange czat logując się na Mój Orange tak jak radzi @Arti_Kn_Pl  🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

brak internetu po doładowaniu

@Martynkaak wygląda po screenie ,że masz aktywną usługę bez limitu. Więc środki 30 zł, od razu zostały pobrane na wydłużenie ważności usługi. GB po doładowaniu pojawiają się po kilku godzinach. Czasami trzeba poczekać.