Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Idzie nowe


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Idzie nowe

@Anonim  smaczaka mi robisz na te nowe, a wiesz, że nie mogę zobaczyć. Jeszcze około trzy tygodnie do rozwiązania moje sprawy z kontem. Usiedzieć na miejscu już nie mogę Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Idzie nowe

@ketrasaArtur , ja to zrobiłem szybciej, bo w 12 dni...usunąłem i jestem znów Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Idzie nowe

@Anonim ja nie mogę zrobić sam. Muszę czekać na Orange. Termin naprawy wyznaczony na połowę grudnia 2019r. Sam nic nie mogę obecnie zrobić.

Anonim

Nie dotyczy

Idzie nowe

Dzisiaj już tego banera nie ma na koncie. Ani prima aprilis też nie jest Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Idzie nowe

Nie widziałem tego banera ani wczoraj ani dziś. Widuję ładniutkie cyferki 404

@Anonim mi smaka dalej robi na NMO, którego nie mogę zobaczyć Emotikon: sfrustrowany

Anonim

Nie dotyczy

Idzie nowe

@ketrasaArtur , "Idzie nowe" to jak UFO, którego ponoć nieliczni widzieli, i zniknęło w czeluściach kosmosu. Mnie obiecali, że w październiku, potem wkrótce, a @Wojciech  "nakarmił" nadzieją Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Idzie nowe

@Anonim jednak udało się Tobie uwiecznić te UFO, więc jesteś jednym z tych nielicznych Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Idzie nowe

Mam dziś dzień na memy, więc wrzucę obrazek 😄

release-day.png

Anonim

Nie dotyczy

Idzie nowe


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArtur , "Idzie nowe" to jak UFO, którego ponoć nieliczni widzieli, i zniknęło w czeluściach kosmosu. Mnie obiecali, że w październiku, potem wkrótce, a @Wojciech  "nakarmił" nadzieją Emotikon: Mrugający


@ketrasaArtur , spojrzałem dzisiaj i uwieczniłem w smartfonie. Najpierw jednak w wujku Google wpisałem frazę "idzie nowe w orange" i mój pierwszy post z tego tematu wyskoczył mi na pierwszej pozycji 

 Nic dodać, nic ująć. UFO krąży w jednej i tej samej wersji dalej gdzieś w przestworzach Emotikon: Zaskoczony