Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

► Wątek został wyodrębniony z tematu Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej - Moderator Wiktor ◄

 

Nie wiem czy w dobrym temacie, proszę o odesłanie do poprawnego jeśli faktycznie tak jest.

 

Gdzie w nowej aplikacji na przeglądarkę znajdę:

 

a) Zakładkę "Dodatkowe Zamówienia"- powinna gdzieś być wg sms-a otrzymanego od Orange. Chcę zobaczyć status włączonej usługi Spotify.

 

b) Gdzie znajdę włączanie/wyłączenie zgód marketingowych. W starej wersji miałem wszystko wyłączone - czy to się przeniosło?

13 ODPOW. 13

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

Konto/pakiety usługi dodatkowe...zarządzaj (dot Spotify)

Zgody najłatwiej wyłączysz poprzez aplikację Mój Orange/ustawienia 🙂

Edit: sorki...zgody ustawisz klikając w swoje konto/Avatar...
IMG_20180327_152101.png

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

Tutaj powinienem móc widzieć dane dotyczące Spotify?

Dzisiaj cały dzień tak mam.

Capture.JPG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

Jeżeli masz taki komunikat, widocznie trwają jakieś pracę. Szukaj w "umowy, urządzenia, usługi dodatkowe"...
IMG_20180327_195053.png

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

Nie jestem w stanie się tam dostać, bo strona ma błędy. W starej wersji miałem inne hasło, niż w tej nowej. Do nowej wersji mogę się zalogować, wtedy moim oknem startowym jest Mój Orange. Jednak tam nie ma tych opcji o których piszesz a jedynie miejsce, gdzie mógłbym do nich przejść to zakładka "Obsługa (czarne tło na górze strony) > Mój Orange > Moje pakiety i usługi dodatkowe. Próbując tam wejść jestem proszony o zalogowanie (?):

"

Zaloguj się

Jeśli zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange, Twoim loginem jest podany w trakcie rejestracji adres e-mail

 

Zaloguj się używając poprzedniego loginu. Twoja obecna sesja zostanie zakończona."

 

Loguję się zatem używając poprzedniego loginu i nie jestem przenoszony do wybranej opcji tylko do:

mojorange.JPGCzyli jedyną opcją jest ponownie "Przejdź do nowego Mój Orange".

Klikam - jestem trzeci raz (!) w tej samej sesji proszony o podanie hasła. Po niej loguję się do opisanego widoku na początku posta (Widok 360) i gdybym ponownie wszedł w "Obsługa > Mój Orange > Moje pakiety i usługi dodatkowe" to poprosi mnie znowu o stare hasło i tak w kółko.


mojorange2.png


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

Kliknij w pomarańczowego ludzika po prawej u góry i spróbuj ponownie... proponuję też wyczyścić pliki cookies...

Edit: musi być coś na rzeczy. U mnie strona też robi jakieś dziwne bugi...nie otwiera usług... @Artur, wiadomo Wam coś o tym?
Screenshot_2018-03-28-08-48-10.png

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

Usunąłem cookies - nie pomogło.

 

Na ekranie gdzie mam ten komunikat o przejściu do nowego Orange - klikam na ludzika, strona się tylko odświeża. To jakaś porażka totalna. Chcę sprawdzić jedną prostą rzecz a ktoś wypuścił coś takiego na produkcję nie sprawdzając podstawowych rzeczy.

 

@mabud73powiedz mi proszę jak z widoku 360 - tego który wstawiłem mam odnaleźć tę wstawioną przez Ciebie opcję. Tak jak pisałem wyżej? 

 

I pytanie do kogoś z Orange - dlaczego taka funkcja nie jest dostępna w aplikacji mobilnej? 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

, zerknij tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Mój-Orange/Problem-z-Nowe-Mój-Orange/m-p/56486

Problem z logowaniem po zmianie na Nowy MO wałkowany od dłuższego czasu... Brak mi już pomysłów... Ja wchodzę przez "pakiety, usługi i ustawienia", ale widzę że u Ciebie zapętla przez błąd logowania 😞 Może użyć opcji ustawienia nowego hasła?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

@mabud73 dzięki - wkleiłem tam link do tego tematu. Brak mi słów - po mega ciężkich bojach z aktywacją Spotify na samym starcie po zmianie operatora teraz takie rzeczy.  Wykorzystam środki z konta i zawijam się z tej sieci - nie na moje nerwy to.


Pracuję w Orange
  • 10
  • 28
  • 1

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

@matkonnie mam dla Ciebie dobrych wieści. Obecnie w serwisie Mój Orange nie będziesz mieć możliwości podglądu statusu usługi Spotify, jak również zarządzania tą usługą. Najłątwiej będzie to zrobić za pośrednictwem naszych doradców na czacie.

 

Natomiast jeśli chodzi o zarządzanie zgodami to tutaj dobrze podpowiedział @mabud73, najlepiej zrobić to w aplikacji mobilnej. Obecnie pracujemy nad udostępnieniem opcji zarządzania zgodami w wersji "stacjonarnej" Mój Orange

 

Jeśli masz inne problemy związane z korzystaniem z Mój Orange - pisz śmiało PW, sprawdzę to