Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Faktura za usługi stacjonarne po cesji


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Faktura za usługi stacjonarne po cesji

Witam mam problem z wystawieniem faktury za usługi stacjonarne.Ostatnio została wykonana cesja w związku z przeniesieniem numerów do orange, a usługi muszą być na jedną osobę.Po tej nieszczęstnej cesji zmieniła mi się data okresu rozliczeniowego z 25 dnia bierzącego miesiąca na 5 dzień.Faktura za usługi mobilne prawidłowo przychodzi na maila a faktury na usługi stacjonarne BRAK.Na koncie mój orange gdy weszedłem w zakładkę faktury i płatności e faktura była wyłączona.W mój orange pisze w zakładce faktury widnieje jedna nieopłacona faktura za usługi stacjonarne(data wystawienia (06.02.17) na ponad 100 zł ale dokumentu nie ma skąd pobrać ani nic.Co się stało z tą fakturą? Czy ona przyjdzie pocztą czy jak? 

6 ODPOW. 6

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Faktura za usługi stacjonarne po cesji

Kojarzę tą cesję...chyba było już opisane o niej niedawno 🙂 Sprawdź w BOK jak ustawione jest wystawianie faktur. Być może nie jest zaznaczone że drogą elektroniczną, wtedy powinna przyjść pocztą. Czy w opcjach Mój Orange, w dziale faktury i płatności nie masz możliwości pobrania?

 

@edit: upsss Emotikon: zakłopotany niedoczytałem 😉 Spróbuj odhaczyć fakturę elktroniczną na MO...powinna pokazać wtedy opcja "pobierz fakturę" 🙂 

fakt.jpg

 

 

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Faktura za usługi stacjonarne po cesji

A ja mam tak ;

Zmieniałiłem funkcję dostarczania e-faktury i kazali mi czekać 24 H 


Przechwytywanie.JPG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Faktura za usługi stacjonarne po cesji

Jeśli po 24h nie będzie faktury, sugerowałbym wysłać info do BOK z prośbą o zlecenie duplikatu faktury na maila.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Faktura za usługi stacjonarne po cesji

...strzałka przy "opłać" i tam powinno być pobierz...jeśli to nie pomoże, zgłoszenie do BOK, jak sugeruje @Piotrekk85...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Faktura za usługi stacjonarne po cesji

To zależy do systemu rozliczeniowego. Jeśli masz numer ewidencyjny zaczynający się od kilku zer, wtedy powinna być. Jeśli masz numer ewidencyjny zaczynający się od strefy kierunkowej, e-faktura jest dostępna jeśli miałeś ją na dzień wystawienia.

Ale to często się zmienia. Dlatego w razie wu sugeruję kontakt przez czat i infolinię - wtedy doradca prześle zlecenie na maila.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Faktura za usługi stacjonarne po cesji

Dziękuję wszystkim za pomoc czekam do poniedziałku jak nie przyjdzie nic w poniedziałek dzwonię na infolinie.