Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodawanie konta (usługi)

Anonim

Nie dotyczy

Dodawanie konta (usługi)

Kolejne spostrzeżenie z dzisiejszego dniaEmotikon: Zaskoczony Mam dwie usługi mobilne i telefon analogowy, więc chciałem dodać brakującą usługę. Nie poszło, mimo komunikatu, że jest zarejestrowana.

Konta.pngSamsung Galaxy.png

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Dodawanie konta (usługi)

Spróbuj jeszcze raz. W kroku wcześniej niż na screenie wybierz opcję, że masz już login i hasło. Jak nie pamiętasz login, wpisz numer komórki.
Anonim

Nie dotyczy

Dodawanie konta (usługi)


Piotrekk85 napisał(-a):
Spróbuj jeszcze raz. W kroku wcześniej niż na screenie wybierz opcję, że masz już login i hasło. Jak nie pamiętasz login, wpisz numer komórki.

@Piotrekk85, tak właśnie robiłem, ale jestem uparty i zrobię aż do skutkuEmotikon: Szczęśliwy

1 tak robię.PNGtelefon.PNGniemoc.PNG

Próbowałem @Piotrekk85 jeszcze trzy razy. Skubańce, ale najpierw wpisałem login z rejestracji i hasło, potem numer i hasło. Nie pomogło, więc wpisałem telefon i hasło z aplikacji zainstalowanej na tymże telefonie. Dopiero wtedy weszło, ale jest komunikat nie do przeskoczenia i najświeższy podgląd po wylogowaniu, to nadal brak konta. Zgłosiłem więc jako błąd. Ale opiszę to nadal, bo w zgłoszeniu można tylko wrzucić jeden plik. Nie wiem, który dostali.

trzecie konto.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Dodawanie konta (usługi)

A to na pewno dobry numer piszesz? A może spróbuj tą drogą wpisać zamiast loginu numer telefonu (tego którego chcesz dołączyć powiązane) i hasło powiązane z tym numerem.
Anonim

Nie dotyczy

Dodawanie konta (usługi)

@Piotrekk85, jak już wspominałem, używałem konta głównego z telefonem, telefonu do powiązania z kombinacjami, no i zobacz sam. Muszą to sprawdzić, bo przed modernizacją było jako tako, a teraz jest czeski błąd Emotikon: Mrugający

2017-10-27 (33).png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Dodawanie konta (usługi)

Moim zdaniem tu jest problem, że używasz błędnego loginu (powiązanego z inną usługą) lub autouzupełnianie krzaczy.

Spróbuje przeformułować najpierw sprawę.
Z Twoje opisu masz jakby 3 konta na orange.pl
1) usługa stacjonarna
2) numer komórkowy 1
3) numer komórkowy 2.

Obecnie masz już powiązanie pomiędzy usługami stacjonarnymi na pierwszą komórką.
Informacja "konto jest powiązane" sugeruje, że nie dodajesz numeru 2 a cały czas używasz numeru lub loginu powiązanego z pierwszym numerem.

Ew. sugerowałbym też pisać wszystko "paluszkami" bez autouzupełniania, bo ono może psuć.
Anonim

Nie dotyczy

Dodawanie konta (usługi)

@Piotrekk85, pisanie paluszkami doświadczyłem dzisiaj, logując się na forum. Może masz rację?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Dodawanie konta (usługi)

I udało się?
Anonim

Nie dotyczy

Dodawanie konta (usługi)


Piotrekk85 napisał(-a):
I udało się?

@Piotrekk85, w aplikacji, jak zauważyłeś, są połączone wszystkie usługi. Ale na PC dalej nie działa, jak to przedstawiałem. Jedynie na połączonych kontach mobilnych jest część działająca poprawnie, a część nie działa należycie (przyciski). Na tym więc się skupiam, bo korzystam cały czas z komputera stacjonarnego. To tutaj korzystam z dostępnych funkcji, z racji większej rozdzielczości i wygody. Dlatego uważam, że kto nie ma aplikacji, a korzysta z PC, powinien mieć to bez grymaszenia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Dodawanie konta (usługi)

Masz rację. I tak mnie nieodpowiedzialnym jest wypuszczanie niedopracowanych wersji. I ktoś powie że to błahe sprawy. A są i poważne jak np. blokada kradzieżowa która może uratować czyjś portfel.