Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange

Do konta Mój Orange, z którego w tej chwili korzystam, przypisany jest numer na abonament, zarejestrowany na moją mamę. Mama ma umowę na kartę. Posiała gdzieś jednak umowę i, poza numerem (i oczywiście danymi osobowymi), nie ma żadnych danych uwierzytelniających czy umożliwiających rejestrację w MO.

 

Czy istnieje możliwość dodania jej usługi do tego konta, aby z jednego miejsca zarządzać obiema usługami?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange

Dołączę do tej dyskusji 😉

 

@theW7

podejrzewam, że jednak Zaskoczony mężczyzna... Jednak obydwa nry - ten na abonament i ten na kartę, nie są zarejestrowane na tego samego właściciela. Gdyby tak było, to po migracji do nowego Mój Orange, stałyby się - jak to wyżej zasugerował @Gregrin - widoczne Emotikon: Szczęśliwy.

 

 


@Piotrekk85 napisał:
Docelowo ma tak być. Ale na dziś chyba jeszcze nie ma.

Już jest. Ważne by nry były zarejestrowane na tego samego właściciela.

 

Odrębną kwestią jest to, że funkcja dodawania nrów spoza innych kont (np. mamy, babci itd.)... byłaby bardzo wygodna i przydatna. I tu mam dobre wieści :). Prowadzone są już nad tym prace Szczęśliwy robot

 

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę najpożyteczniejszą zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange

A korzystasz ze starej czy nowej wersji serwisu mój Orange?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange

Od dzisiaj z nowej 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange

To w nowej nie ma opcji wiązania 🙁

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange


@Piotrekk85napisał(-a)
To w nowej nie ma opcji wiązania 🙁

Ale numery jednego użytkownika są dodawane automatycznie do jego konta.

 


@theW7napisał(-a)

Do konta Mój Orange, z którego w tej chwili korzystam, przypisany jest numer na abonament, zarejestrowany na moją mamę. Mama ma umowę na kartę. Posiała gdzieś jednak umowę i, poza numerem (i oczywiście danymi osobowymi), nie ma żadnych danych uwierzytelniających czy umożliwiających rejestrację w MO.

 

Czy istnieje możliwość dodania jej usługi do tego konta, aby z jednego miejsca zarządzać obiema usługami?


 

Zarejestruj numer na MO. Po rejestracji przeniesie cie na nowy MO i tyle. Do rejestracji na MO potrzebny jest chyba tylko potwierdzenie kodem który przyjdzie na dodawany numer w postaci sms. Żadne "umowy" nie są potrzebne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange

Numery abonamentowe są łączone z numerami prepaid? Coś nowego?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange


@Piotrekk85napisał(-a)
Numery abonamentowe są łączone z numerami prepaid? Coś nowego?

Gdzieś czytałem ze wszystkie usługi na użytkownika są dopinane do jego konta. Prepaid jest traktowany oddzielnie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange

Docelowo ma tak być. Ale na dziś chyba jeszcze nie ma.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange

Nie mniej, do założenia konta wystarczy mieć dostęp do numeru. Jeśli nie podepną tego od razu do już nieistniejącego konta to będzie trzeba korzystać z dwóch do czasu gdy to połącza. W aplikacji jest możliwość szybkiego przełączania się miedzy kontami. Ja osobiście wolę stronę niż apke ale lepsze to niż nic.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange

Dołączę do tej dyskusji 😉

 

@theW7

podejrzewam, że jednak Zaskoczony mężczyzna... Jednak obydwa nry - ten na abonament i ten na kartę, nie są zarejestrowane na tego samego właściciela. Gdyby tak było, to po migracji do nowego Mój Orange, stałyby się - jak to wyżej zasugerował @Gregrin - widoczne Emotikon: Szczęśliwy.

 

 


@Piotrekk85 napisał:
Docelowo ma tak być. Ale na dziś chyba jeszcze nie ma.

Już jest. Ważne by nry były zarejestrowane na tego samego właściciela.

 

Odrębną kwestią jest to, że funkcja dodawania nrów spoza innych kont (np. mamy, babci itd.)... byłaby bardzo wygodna i przydatna. I tu mam dobre wieści :). Prowadzone są już nad tym prace Szczęśliwy robot

 

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę najpożyteczniejszą zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?