Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowywanie Numeru, a Brak Doładowywania Czy PLN Przepadają?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 375
  • 1897
  • 3

Doładowywanie Numeru, a Brak Doładowywania Czy PLN Przepadają?

@asziatko  Napisałem Ci wiadomość online na skrzynke prywatną 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19191
  • 55410
  • 749

Doładowywanie Numeru, a Brak Doładowywania Czy PLN Przepadają?

@asziatko od 22 sierpnia wszystkie obecnie dostępne sposoby na przedłużenie ważności konta zostaną wyłączone przez Orange, dlatego podaję datę do 22 sierpnia jako data ostateczna na wydłużenie ważności konta.

Chodzi o usługę Więcej czasu na internet. Można wielokrotnie samodzielnie skorzystać, natomiast na infolinii konsultant maksymalnie może włączyć tylko trzy razy. Sam tam zlecałem i konsultant poinformował mnie, że więcej nie ma możliwości włączenie, bo dezaktywuje mu się po trzecim razie przycisk do wydłużenia ważności. Być może po kolejnym kontakcie z infolinią będzie się dało jeszcze wydłużyć, ale nie sprawdzałem.

 

Ad1) Aby przedłużyć ważność konta po przez usługę: Więcej czasu na internet możesz podczas jednego kontaktu z infolinią. Czy da się przy kolejnym kontakcie wydłużyć o kolejne lata? Nie wiem, nie sprawdzałem.

 

Ad2) Tak jak podałeś, ale w Twoim przypadku poprawiam daty, ze względu na nie te same ważności kont Głównego i GB z doładowań. Ponieważ do wydłużenia czasu używana jest usługa: Więcej czasu na internet, więc data wydłużenia kont będzie brana pod uwagę od daty konta GB nie od konta głównego. Wcześniej nie miałem tej informacji, więc pod uwagę brałem datę podaną w Twoim poprzednim poście.

Po aktywacji usługi: Więcej czasu na internet :

  1. Aktywacja 1 raz: ważność konta GB to: 03.09.2025 r. Ważność konta głównego to: 04.09.2025 r.
  2. Aktywacja 2 razy: ważność konta GB to: 03.09.2026 r. Ważność konta głównego to: 04.09.2026 r.
  3. Aktywacja 3 razy: ważność konta GB to: 03.09.2027 r. Ważność konta głównego to: 04.09.2027 r.

Ad3) Cały czas chodzi właśnie o usługę: Więcej czasu na internet. Każda aktywacja kolejna to 29 zł na rok. Można włączyć samodzielnie kodem USSD: *101*365# lub przez infolinię. Jeżeli zostanie aktywowana 3 razy, to z konta głównego zostanie pobrana opłata w wysokości 3*29 zł. Data ważności po aktywacji Więcej czasu na internet zawsze jest liczona od daty konta GB i jest sumowana.

 

Dobrze, że podałeś screena z konta Mój Orange, to łatwiej jest podać realne daty.

 

Dodam jeszcze podpowiedź z posta @Luki9. Jeśli doładujesz konto główne za kwotę 50 zł lub 100 zł, to ważność konta GB po doładowaniu wydłuży się odpowiednio o 3 lub 5 miesięcy od daty doładowania. Załóżmy, że doładowanie zrealizujesz teraz, za kwotę 100 zł, to ważność GB z doładowań ustawi się na 13 styczeń 2025 roku, Po aktywacji usługi: Więcej czasu na internet, ważność konta ustawi się na 13 styczeń 2026 r., po drugiej aktywacji usługi: Więcej czasu na internet, ważność konta ustawi się na 13 styczeń 2027 r. itd.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19191
  • 55410
  • 749

Doładowywanie Numeru, a Brak Doładowywania Czy PLN Przepadają?


@Luki9napisał(-a)

@asziatko  Nie ćapaj nic przez biuro obsługi przez konsultanta tylko wszystko to rób przez apkę albo przez strone www polecam przez apkę mobilna Mój Orange wiecej bonusów dostaniesz.


Dla osób niewtajemniczonych usługę: Więcej czasu na internet lepiej włączyć samodzielnie kodem USSD: *101*365# lub przez infolinię. Przez aplikację nie polecam, bo przycisk wydłużenia kont często jest aktywny tylko przy koncie głównym, przy koncie GB nie zawsze jest dostępny i z tego powodu często powstają pomyłki. Już na łamach forum NO często były o tym tematy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 43
  • 0

Doładowywanie Numeru, a Brak Doładowywania Czy PLN Przepadają?

@ketrasaArtur jak dobrze rozumem jak dokonać trzykrotnej aktywacji czy to krótkim kodem czy to przez infolinię u Konsultanta to za każdym razem ze środków PLN zostanie pobrana kwota 29 PLN i zarówno ważność konta GB jak i konta konta głównego zostanie przedłużona o rok, tak jak wspomniałeś...

 

Aktywacja 1 raz: ważność konta GB to: 03.09.2025 r. Ważność konta głównego to: 04.09.2025 r.
Aktywacja 2 razy: ważność konta GB to: 03.09.2026 r. Ważność konta głównego to: 04.09.2026 r.
Aktywacja 3 razy: ważność konta GB to: 03.09.2027 r. Ważność konta głównego to: 04.09.2027 r.

 

A ile jest GB w każdym przedłużeniu w usłudze Więcej Czasu Na Internet?.

 

Czyli jak bym dokonał przedłużenia trzykrotnie za kwotę 3*29 PLN co daje nam 87 PLN mam ważność konta GB do 3.09.2027 r. i ważność konta głównego do 4.09.2027 r. A ile GB za 87 PLN zyskuje + jeszcze te GB co teraz mam 307.11 GB?.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19191
  • 55410
  • 749

Doładowywanie Numeru, a Brak Doładowywania Czy PLN Przepadają?

@asziatko usługa: Więcej czasu na internet wydłuża tylko ważność GB z doładowań oraz konta głównego. Nie zwiększa ilości GB. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 43
  • 0

Doładowywanie Numeru, a Brak Doładowywania Czy PLN Przepadają?

@ketrasaArtur zapytam jeszcze o ważność konta jak również ważność GB w takiej opcji jak bym nie dokonał przedłużenia do 22 sierpnia 2024 r. i nie dokonam comiesięcznego doładowania to zapewne tracę dotychczas zebrane GB z dniem 3 września 2024 r., a konto główne mam ważne do 1 marca 2025 r. i właśnie co po tym terminie?. Wspomniałeś że zostaną prawa nabyte - co dokładnie to oznacza?.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 335
  • 0

Doładowywanie Numeru, a Brak Doładowywania Czy PLN Przepadają?

@asziatkopo wydłużeniu ważności prawa do tych uzbieranych zostają, tylko nowych nie doda przy braku doładowań.



 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 43
  • 0

Doładowywanie Numeru, a Brak Doładowywania Czy PLN Przepadają?

Zauważyłem jeszcze taką jedną rzecz... kliknąłem w Mój Orange Dodatkowy Pakiet 5 GB > Sprawdź gdzie pojawił się monit... ale nie mam na myśli tu monitu, a jego treść w którym możemy przeczytać

 

"w ramach włączonej usługi bez limitu"

 

Tylko że jeszcze nie aktywowałem ani raz włączonej usługi bez limitu, a tu pojawia się monit że taka usługa jest włączona.


Usługa.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Doładowywanie Numeru, a Brak Doładowywania Czy PLN Przepadają?

Nie masz taryfy zawsze bez limitu? Czy masz Orange free na kartę?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 335
  • 0

Doładowywanie Numeru, a Brak Doładowywania Czy PLN Przepadają?

@asziatkoTam nie jest napisane, że ona już jest włączona. Tu jest podane co się stanie po uruchomieniu usługi.