Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dla Ciebie - brak ofert w aplikacji i na stronie


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 67
  • 0

Dla Ciebie - brak ofert w aplikacji i na stronie

Hej

Jestem użytkownikiem Orange Love od kilku już lat. W aplikacji Mój Orange w zakładce "Dla Ciebie" nigdy nie wyświetliły mi się żadne oferty, czy to środy z Orange, konkursy czy cokolwiek innego. Jest tam tylko informacja "Ale tutaj będzie się działo".

Na Portalu wyświetla się tylko czarna strona

przemyslavic_0-1722940464929.png

Wydaje mi się, że mam wyrażone odpowiednie zgody, ale chętnie to sprawdzę, jeśli podpowiecie, o które konkretnie może tutaj chodzić.

Podejrzewam, że cały czas ciągnie się tutaj temat problemów na koncie, opisanych jakiś czas temu w tym wątku: https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Brak-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-przed%C5%82u%C5%BCenia-umo..., które udało się rozwiązać dzięki wsparciu użytkownika @agat13 

 

Jakieś podpowiedzi, jak można to naprawić? Na czacie dowiedziałem się, że dzisiaj nie jest środa, więc w czym problem 😉 I żebym zgłosił się w środę to mi ręcznie dodadzą prezent 😉 Jednak nie o takie rozwiązania mi chodzi.

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13868
  • 57039
  • 684

Dla Ciebie - brak ofert w aplikacji i na stronie

@przemyslavic Pytanie: w aplikacji MO czy na stronie ? Scren dotyczy strony www MO


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 67
  • 0

Dla Ciebie - brak ofert w aplikacji i na stronie

Hej, screen jest ze strony www.

W aplikacji mobilnej po kliknięciu zakładki Dla Ciebie pokazuje się plansza z napisem w stylu "Ale tutaj będzie się działo". Nie mogę teraz zrobić screena, bo trwa przerwa techniczna w aplikacji.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 67
  • 0

Dla Ciebie - brak ofert w aplikacji i na stronie

@agat13 screen z aplikacji:

przemyslavic_0-1722946306749.png

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13868
  • 57039
  • 684

Dla Ciebie - brak ofert w aplikacji i na stronie

@przemyslavic Skoro się to dzieje na obu mediach, to znaczy, że ogólnie Twoje konto nie otrzymuje takich powiadomień. Pytanie, czy nie jest do nich uprawnione (nie spełnia wymogów dla takich akcji-co byłoby dziwne) czy też akcje systemowo nie są przypisywane do Twojego konta (błąd systemowy-kolejny...) ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2012
  • 9727
  • 80

Dla Ciebie - brak ofert w aplikacji i na stronie

@przemyslavic Jeżeli zgody nie są zaznaczone to wyświetla się informacja z prośbą o ich zaznaczenie a nie taki ekran jak u Ciebie. Są używane dwie zgody jak na załączonym obrazku. Spróbuj je wyłączyć i zobacz co się stanie.IMG_0544.jpeg


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 67
  • 0

Dla Ciebie - brak ofert w aplikacji i na stronie

@Samotnick ok, wyłączyłem zgody. Ekran na zakładce Dla Ciebie wyglądał tak samo jak wcześniej. Po przelogowaniu pojawiło się info, żeby wyrazić te 2 zgody. Zapisałem zmiany, przelogowałem konto i sytuacja jak na początku.

przemyslavic_0-1722950463911.pngprzemyslavic_1-1722950475204.pngprzemyslavic_2-1722950484886.pngprzemyslavic_3-1722950493088.png

 

 

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2012
  • 9727
  • 80

Dla Ciebie - brak ofert w aplikacji i na stronie

@przemyslavic Poczekaj do jutra, może ruszy po północy. Sprawdź jeszcze te dwie opcje ze zrzutu. Wyłączenie drugiej powoduje zazwyczaj niemożność udziału w konkursach i grach uruchamianych w aplikacji.IMG_0545.jpeg


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 67
  • 0

Dla Ciebie - brak ofert w aplikacji i na stronie

@Samotnick ustawienia mam jak na screenie u Ciebie. A że ruszy po północy to szczerzę wątpię, bo już wcześniej kilkukrotnie przestawiałem te zgody, licząc na jakiś efekt. Jak dla mnie to ten problem jest na koncie abonenckim po stronie Orange.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2012
  • 9727
  • 80

Dla Ciebie - brak ofert w aplikacji i na stronie

@przemyslavic Pozostaje zgłaszanie/reklamowanie problemu konsultantom.

PS Nie licz na jakieś rarytasy w tej zakładce.