Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy mogę założyć konto Mój Orange jak mam telefon bez abonamentu na raty?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Czy mogę założyć konto Mój Orange jak mam telefon bez abonamentu na raty?

Hej, kilka dni temu wzięłam telefon na raty bez abonamentu i pytanie brzmi czy mogę założyć konto w aplikacji „mój Orange” a jeśli tak to jak to zrobić bo trzeba podać numer usługi ale to chyba tyczy się tylko właśnie abonamentu. A drugie pytanie, gdzie dostanę pierwszy rachunek, na maila czy jak? Bo nie ukrywam w aplikacji byłoby mi łatwiej opłacać raty.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18787
  • 53818
  • 739

Czy mogę założyć konto Mój Orange jak mam telefon bez abonamentu na raty?

@meshy7 w aplikacji na pewno będzie plan ratalny urządzenia bez abonamentu. Niestety nigdy nie zakładałem konta Mój Orange bez numeru telefonu. Możesz poprosić na infolinii, na pewno konsultanci podpowiedzą, w razie potrzeby podeślą link do zakładania konta Mój Orange.

Co do faktury, to przy podpisaniu umowy od razu deklaruje się, czy faktura ma być w formie papierowej, czy elektronicznej, na e-mail. Też w tej sprawie pomoże konsultant, poda jaka jest forma faktury i ewentualnie przestawi na wersję elektroniczną wysyłaną na e-mail.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18787
  • 53818
  • 739

Czy mogę założyć konto Mój Orange jak mam telefon bez abonamentu na raty?

@meshy7 w aplikacji na pewno będzie plan ratalny urządzenia bez abonamentu. Niestety nigdy nie zakładałem konta Mój Orange bez numeru telefonu. Możesz poprosić na infolinii, na pewno konsultanci podpowiedzą, w razie potrzeby podeślą link do zakładania konta Mój Orange.

Co do faktury, to przy podpisaniu umowy od razu deklaruje się, czy faktura ma być w formie papierowej, czy elektronicznej, na e-mail. Też w tej sprawie pomoże konsultant, poda jaka jest forma faktury i ewentualnie przestawi na wersję elektroniczną wysyłaną na e-mail.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1853
  • 8973
  • 75

Czy mogę założyć konto Mój Orange jak mam telefon bez abonamentu na raty?

@meshy7 Zawsze możesz kupić https://www.orange.pl/view/kup-starter i na ten numer założyć konto. 5 zł za rok ważności konta a numer zapasowy może się zawsze przydać.