Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czat

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 1

Czat

Witam, nie mogę porozmawiać z doradcą na czacie, sprawdzane na każdej przeglądarce jak edge, chrome i firefox, do tego dane na stronie mój orange się nie ładują i cały czas kręcą się kwadraciki. i tak jest za każdym razem że czat rozłącza a kwadraciki się kręcą.




1.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 1

Czat

Problem rozwiązany po zgłoszeniu do działu technicznego.

Temat do zamknięcia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 1

Czat


Bez tytułu.jpg

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czat

@Dariusz_wlkp zaloguj się na konto Mój Orange takimi samymi danymi, jak logujesz się na Nasz Orange. Potem wybierz kontakt i połączenie z czatem.

Jest jakiś problem z czatem.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 1

Czat

Jeśli boot każe mi się zalogować adresem email to tak się loguję jak widać na załączonym obrazku z rozmowy no ale ok spróbuję tak się zalogować jak piszesz.....

 

Edit: to samo....... logując się numerem telefonu tak jak tutaj niema opcji wprowadzenia hasła tylko przychodzi sms z kodem ale reszta bez zmian jak na załączonym obrazku i klikam czat dopiero po zalogowaniu się czyli już jestem zalogowany a boot mi wysyła link żebym ponownie się zalogował....




3.jpg


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Czat

@Dariusz_wlkp, wyczyść dane przeglądania cookies itp na Firefox i spróbuj ponownie.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 1

Czat


5.jpg

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 1

Czat


6.jpg

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 1

Czat

Świeżo zainstalowany Firefox, wszystko wyczyszczone do zera i dalej to samo jak na screen-ach, nadmienię że po odpowiedzi TAK czy chcesz się połączyc z konsultantem wszystko staje, pasek wpisywania znika a jak widać na zapisanej rozmowie "doradca opuścił czat". Kwadraciki nadal się kręcą i danych nie wczytuje.


7.jpg


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 1

Czat

Problem rozwiązany po zgłoszeniu do działu technicznego.

Temat do zamknięcia.