Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czat z doradcą Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Czat z doradcą Orange

 Dobry wieczór.

 Otrzymałem pierwszą fakturę za usługi w Orange. Miałem kilka pytań, więc rozpocząłem czat z konsultantem orange, który skończył się tak:

 
 Koniec czatu.😊
 
_____________
Wpis edytowany - usunięcie czatu z doradcą - Rafał
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Czat z doradcą Orange

@slawmog  musisz zaczatowac ponownie powołując się na niedokończona rozmowę. W razie  czego, poproś o przełączenie do konsultanta, ale do 22-giej

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Czat z doradcą Orange

@slawmog  musisz zaczatowac ponownie powołując się na niedokończona rozmowę. W razie  czego, poproś o przełączenie do konsultanta, ale do 22-giej


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Czat z doradcą Orange

 Jutro to zrobię.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Czat z doradcą Orange

@slawmog możesz również na forum zadać pytanie dotyczące faktury. Sporo jest osób, które potrafią wyjaśnić naliczanie opłat po otrzymaniu pierwszej faktury.

 

Pierwsza faktura może wyglądać na pobranie większej opłaty.

Na pewno będzie wliczona kwota aktywacji, płatność za pełny okres rozliczeniowy oraz za czas proporcjonalny, czyli od podpisania umowy do daty okresu rozliczeniowego. Jest to opłata w wysokości 1/30 abonamentu z umowy razy ilość dni. Tak zawsze jest faktura naliczana.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Czat z doradcą Orange

@ketrasaArtur  Wiem, że mogę liczyć na Waszą pomoc. co do kwot na fakturze to nie mam zastrzeżeń, chodzi o inne sprawy.

 Np. nie uwzględniono mojej reklamacji co do rabatu na abonament, którą to reklamację już mi rozpatrzono pozytywnie i kiedyś około 10 lipca na czacie konsultant obiecywał, że będzie rabat z automatu. I jeszcze np. płatne SMS, Orange TV Go, na fakturze są bezpłatne a na koncie w M O płatne. I jeszcze sprawa abonamentu z tel. kom. żony. Jest zapłacona faktura za ten numer do połowy sierpnia, a ja przepisałem ten numer w połowie lipca na siebie, to myślałem, że opłacony abonament odliczy się od bieżącej faktury. Zgłosiłem te sprawy na czacie i przyjęta została reklamacja, czekam na odpowiedź.😴


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Czat z doradcą Orange

@slawmog jeżeli reklamacja rozpatrzona pozytywnie, należy się zwrot, to mogła być korekta faktury w poprzednim miesiącu. Na koncie powinna być nadpłata, natomiast obecna faktura już jest wystawiona bez zmian. Faktury można sprawdzić na koncie Mój Orange jak również i nadpłatę.

W przypadku przepisywania numeru, trzeba sprawdzić u poprzedniego właściciela stan konta. Pewnie jest nadpłata za okres po przepisaniu numeru. Natomiast nowy właściciel powinien opłacić pozostały okres od przepisania numeru, do okresu rozliczeniowego + pełny kolejny okres rozliczeniowy. 

Anonim

Nie dotyczy

Czat z doradcą Orange

To, że Orange TV prezentuje się płatne to MO to taki błąd się zdarza. A przy jakich SMSach prezentuje się Tobie opłata? Jeżeli nie są to jakieś międzynarodowe czy Premium powinny być normalnie w ramach abonamentu. Chodź jak wspomniałam na koncie MO czasem pojawiają się cuda 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Czat z doradcą Orange

@ketrasaArtur  telefon żony był w Orange, przepisałem go i zamówiłem pakiet Orange love na siebie, bo przez 1.5 miesiąca nie mogłem zamówić pakietu na żonę (ciągle były jakieś problemy w Orange), na koncie żony nie ma nadpłaty. To jest moja pierwsza faktura za usługi.

@Anonim  SMS zwykłe, krajowe.

Edit<

Nie drążmy tematu, czekam na odpowiedź od konsultantów Orange.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Czat z doradcą Orange

@slawmog  wszelkie bonifikaty wprowadzone w jednym okresie rozliczeniowym rozliczają się w następnym. To reguła 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Czat z doradcą Orange

@agat13  pakiet mam od 15 lipca, to może rzeczywiście następna faktura będzie z rabatem.🤔