Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciągły komunikat o błędzie przy migracji do nowego Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Ciągły komunikat o błędzie przy migracji do nowego Mój Orange

Witam,

czy ktoś miał może problem z migracją do NMO oraz komunikat o treści jak niżej przy próbie przejcia:

Orange.jpg

 

Pytam bo od dłuższego czasu nie mogę skorzystać z mój orange oraz sprawdzić połączenia archiwalne czy inne tego typy sprawy. Napisałem na czacie sami nie wiedzą o co chodzi niby miały dane w ubiegłym tygodniu zakończyć się migrować i miało być ok ale nie jest. Normalnie ręce opadają jak można wypuścić bubla przed przetestowaniem poprawności działania, Druga rzecz niby aplikacja działa i pokazuje co trzeba w większości ale jak dla mnie jest mało wygodna w stosunku do Mojego Orange starego oraz co ważniejsze pokazuje jedynie ostatnie 30 dni

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Ciągły komunikat o błędzie przy migracji do nowego Mój Orange

Zdaje się, że udało się już założyć konto i masz już dostęp do Mój Orange, @Bolaudio. Potwierdzisz? 🙂

To rzadko spotykana sytuacja, ale jeśli do tego wątku trafi ktoś z analogicznym komunikatem to wiedzcie, że ponieważ w takiej sytuacji musimy wprowadzić poprawkę na koncie - należy zgłosić temat do naszego BOK, np. na czacie (www.orange.pl/kontakt). Gdy już to zrobimy (zajmuje to obecnie ok. 1-2 tyg.) to konto zostanie przywrócone.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Ciągły komunikat o błędzie przy migracji do nowego Mój Orange

Przepraszam, @Bolaudio 😞 U większości osób migracja do nowego sytemu przebiega gładko, ale czasami zdarzają się takie problemy. Co się dzieje, gdy próbujesz zalogować się na stronie za pomocą starych danych (tych, którymi logujesz się do aplikacji)?

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Ciągły komunikat o błędzie przy migracji do nowego Mój Orange

Po normalnym zalogowaniu wyskakuje okienko z informacją:

 

Dotychczasowa wersja Mój Orange nie jest już dostępna.

Zarejestruj się w nowym Mój Orange.

Bez obaw, Twoje dotychczasowe dane już tam są.

 

po czym klikniecie w zarejestruj teraz przenosi do strony z błędem o którym pisałem uprzednio i tak w kółko, czyli całkowity brak dostępu do jakiejkolwiek wersji "mój orange"

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Ciągły komunikat o błędzie przy migracji do nowego Mój Orange

Rozumiem. Czyli została rozpoczęta migracja, ale komunikat błędu blokuje jej ukończenie. Myślę, że @Mazgaj będzie mógł pomóc, ale dopiero jutro.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Ciągły komunikat o błędzie przy migracji do nowego Mój Orange

Ok ja poczekam, czekam w końcu na rozwiązanie nie od dziś, a że akurat naszło mnie na napisanie w weekend to inna sprawa 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Ciągły komunikat o błędzie przy migracji do nowego Mój Orange

Zdaje się, że udało się już założyć konto i masz już dostęp do Mój Orange, @Bolaudio. Potwierdzisz? 🙂

To rzadko spotykana sytuacja, ale jeśli do tego wątku trafi ktoś z analogicznym komunikatem to wiedzcie, że ponieważ w takiej sytuacji musimy wprowadzić poprawkę na koncie - należy zgłosić temat do naszego BOK, np. na czacie (www.orange.pl/kontakt). Gdy już to zrobimy (zajmuje to obecnie ok. 1-2 tyg.) to konto zostanie przywrócone.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Ciągły komunikat o błędzie przy migracji do nowego Mój Orange

Witam

Tak @Artur założyłem nowe konto na starej wersji portalu, które umożliwiło mi migracje do kolejnego konta tym razem w wersji Nowy Mój Orange za co należy się koledze podziękowanie. Niestety rozwiązanie to jest dla mnie częściowo satysfakcjonujące, ponieważ obecnie mam jakby trzy konta w Mój Orange do jednego numeru telefonu. Pierwsze stare, które umożliwia wejście na Multibox (nie działający w pełni), drugie nowy login stare MO tu również mogę skorzystać z Multiboxa, również nie w pełni 🙂 natomiast w części, która nie działa na pierwszym koncie i niestety z częściową utratą danych. Oraz trzecie konto do Nowego Mój Orange, które hmm jak dla mnie jest mniej czytelną (intuicyjną) choć dużo bardziej rozbudowaną a zarazem uboższą (brak choćby bilingów) wersją systemu. Rozumiem, że ostatecznie wszystko ma zostać uruchomione na Nowym Mój Orange niestety do tej pory powinno uważać się portal za wersję Beta tym bardziej czytając zgłaszane problemy przez innych użytkowników.

Podsumowując, dostęp do nowego serwisu jest, ale jakby ograniczony, mimo wszystko ponownie składam podziękowanie dla kolegi @Artur, który "pchnął" temat dalej w firmie aby pomóc w jakimkolwiek dostępie do serwisu