Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bramka do wysyłki SMS-ów z nru Orange


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 0

Bramka do wysyłki SMS-ów z nru Orange

► Wątek został wyodrębniony z tematu wifi calling dla sms-ów - Moderator Wiktor ◄

 

Orange wprowadzcie w końcu sms/mms po wifi calling...konkurencja już to ma dawno! Jadę do Albanii i muszę posiłkować się usługą smsapi bo nawet nie macie bramki sms jak to w PLAY, gdzie po zalogowaniu wysyła sms z Twojego numeru - odbiorca nawet nie wie że jest on z bramki. A orange śpi i śpi z nowościami. Gdyby nie PLAY to dalej byłoby 60 g za minutę i jak tłumaczyła to wasza była rzeczniczka - taniej nie można.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wifi calling dla sms-ów

Orange ma dawno taką bramkę. Jeszcze od czasów idei. W sekcji Multibox jest dostępna.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Owszem, przez chwilę mi mignęła kiedyś tam, ale zmuszony zostałem do przejścia do "nowego orange" i tam już nie mam multiboxa.

Pokaż mi gdzie po zalogowaniu https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-komorkowe jest ta bramka, to stawiam piwo.


Przechwytywanie.JPG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wifi calling dla sms-ów

Na początek - wyloguj się ze wszystkiego na orange.pl lub spróbuj na czystej przeglądarce.

Potem na stronie https://www.orange.pl/ocp/gear/fastlink/fast_link?link=LinkToMultiBox wpisz koniecznie numer komórki jako login i hasło do starego mój Orange (o ile pamiętasz).

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 0

Bramka do wysyłki SMS-ów z nru Orange

Kurde, po zalogowaniu numerem tel mam dostęp...nie wiem czemu orange każe logować się emailem, a wcześniej loginem?

Byłem w play od samego początku, i to, jak mają skonstruowany system web - nikt mu nie dorównuje. Gorzej od orange chyba tylko ma t mobile...tam jest taka masa błędów że masarka.

Piotrek - dziękuję. A skoro już Cię mam na forum, to orientujesz się, jaka (i czy jest) opłata po wykorzystaniu tych 10 darmowych sms z bramki, skoro ofertę mam no limit?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bramka do wysyłki SMS-ów z nru Orange

Obecnie trwają różne prace i na różne cześci serwisów na orange.pl są inne dane. Do usług - nowymi czyli login to email. Do Multiboxa czy tu na forum - starymi. Docelowo mają być jedne ale to najstarsi górale nie wiedzą kiedy.