Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak usług na koncie Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Brak usług na koncie Mój Orange

Witam

Przejrzałam forum,ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.

Po jakim czasie od zakupu usługi pojawiają się one na koncie Mój Orange?

Numer usługi istnieje, udało mi się powiązać konto Mój Orange z Nasz Orange, o ile dobrze rozumiem zasady,bo tak nieprzejrzystego interfejsu dawno nie spotkałam.

Zatem system rozumie,że posiadam usługę, ale na koncie nie ma po niej śladu.

Usługa zakupiona wczoraj, może to za wcześnie. Może ktoś wie, ile to powinno trwać?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak usług na koncie Mój Orange

@Mamoniowa2  faktury dla nowej usługi pojawią się po zamknięciu okresu rozliczeniowego - kilka dni od wystawienia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak usług na koncie Mój Orange

@Mamoniowa2  pytanie uzupełniające 😉  o jakim koncie na Mój Orange piszesz - jest to stare Mój Orange, czy Nowe Mój Orange? Generalnie Forum Nasz Orange to odrębna struktura od Mój Orange. Można tu założyć konto nie będąc klientem Orange.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Brak usług na koncie Mój Orange

@Misiek62dzięki za chęć pomocy.

Rozumiem,że to odrębne struktury, ale można powiązać konta, dodając numer usługi. Spodziewałam się,że jak to zrobię to na tym powiązanym koncie znajdą się moje rachunki, usługi i faktury, ale niestety nie ma albo ja nie umiem ich znaleźć.

Wpisałam numer usługi (neostrada) i został zaakceptowany a konto oznaczone jako powiązane, natomiast żadnych informacji o kliencie nie mogę znaleźć, a jak próbuję się zalogować na "mój orange" to wyskakuje powiadomienie,że jestem już zalogowana.

Generalnie to brzmi jak bełkot, ale prawda jest taka,że ten serwis to jakaś porażka...

Wczoraj wieczorem znalazłam zakładkę "faktury" w swojej telewizji i też tam nic nie ma, więc przypuszczam,że orange potrzebuje na to czasu, pytanie ile.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak usług na koncie Mój Orange

@Mamoniowa2  faktury dla nowej usługi pojawią się po zamknięciu okresu rozliczeniowego - kilka dni od wystawienia.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Brak usług na koncie Mój Orange

@Misiek62dziękuję bardzo 🙂