Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak rzetelności informacji na stronie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Brak rzetelności informacji na stronie.

Witam.

Na stronie: https://uniaswiatlowodowa.pl/lista-instalacje jest informacja, że sprawdzę na niej postęp prac inwestycyjnych w konkretnym obszarze. Nie ma tam ani słowa na ten temat a jedynie ogólniki i schematyczne wypowiedzi. Skoro Orange deklaruje podanie konkretnych informacji dotyczących postępu prac proszę o dokładne informacje albo zmianę opisu lub charakterystyki strony tak, aby nie wprowadzać w błąd odbiorców. Informacja w stylu, że podłączono szkołę czy też podłączono np 700 budynków nie jest żadną informacją. Dodatkowo jest tam podany link do strony projektu POPC, który też nic nie mówi, że o błędach stylistycznych w niektórych podgrupach nie wspomnę.... (dla przykładu "podłączyliśmy 6300 adresy" - nawet moja Córa lat 6 wie, że się tak nie pisze - powinno być 6300 adresów...)

 

 

11 ODPOW. 11

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Brak rzetelności informacji na stronie.

Faktycznie takie chwalenie się bez podawania konkretów za to z masą linków do innych stron z których i tak nic nie wynika 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Brak rzetelności informacji na stronie.

@marder zdaniem OPL to rozumiemy jako postęp prac:

 

porobiłem screeny z tej farsy:

 

W drugim etapie projektu POPC, zajęliśmy się budową sieci światłowodowej do wytypowanych gospodarstw domowych.

  • ZABRZE - podłączono 550 adresów

 

Cyt. za: https://uniaswiatlowodowa.pl/bytomski-i-gliwicki/zabrze/instalacje

orange.png

orange 2.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Brak rzetelności informacji na stronie.

@pablus nie tylko strona dotyczaca swiatlowodu jest nierzetelna. Na orange.pl duzo jest tajemniczych informacji, pustych linkow, nieaktualnych danych, regulaminow itd. Aby temu zaradzic zalozylem kiedys pomysl https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Bez%C5%82ad-informacyjny-na-www-orange-pl/idi-p/221152 ale nie cieszyl sie on duza popularnoscia😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Brak rzetelności informacji na stronie.

@byczyn_86 więc ja się pytam gdzie ten postęp prac?

ktoś nie myślał jak to pisał po prostu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Brak rzetelności informacji na stronie.

Papier wszystko przyjmie😆


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Brak rzetelności informacji na stronie.

Przed chwilą rozmawiałem z pracownikiem Orange (udało mi się zdobyć nr ) i dowiedziałem się, że status mojego POPC ze strony gov.pl " w trakcie realizacji" stał się statusem " w planowaniu" i że najmniej pół roku i to niepewne czy się załapię... Uwielbiam takie info...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Brak rzetelności informacji na stronie.

@agat13 a to tzw "fizol" czy osoba decyzyjna jest ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Brak rzetelności informacji na stronie.

@pablus " Interfejs manualny" czyli czytacz danych z systemu. Trochę bardziej rzetelny i gov..pl, ale absolutnie niedecyzyjny. Ot, info " mamy wpis, że.."


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Brak rzetelności informacji na stronie.


@agat13napisał(-a)

Przed chwilą rozmawiałem z pracownikiem Orange (udało mi się zdobyć nr ) i dowiedziałem się, że status mojego POPC ze strony gov.pl " w trakcie realizacji" stał się statusem " w planowaniu" i że najmniej pół roku i to niepewne czy się załapię... Uwielbiam takie info...


Poproś go aby dał Ci numer do Kierownika Projektu z Realizacji Inwestycji. To jest człowiek który ma wszystkie informacje o tym co aktualnie się buduje.