Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 35, Ekspert

Bezład informacyjny na www.orange.pl

Szukając dzisiaj pewnych informacji na www.orange.pl w celu odpowiedzi na jeden z tematów na forum NO na własnej skórze przekonałem się jaki bezład i haos informacyjny panuje na stronie pomarańczy. Stare, dawno nieaktualne informacje, cenniki, pakiety i usługi według mnie wprowadzają ludzi w błąd i prowadzą do niejasności przy próbie aktywacji np. jakiegoś nieaktywnego już pakietu. Czy nie można zrobić z tym porządku i jeśli nie skasować to chociaż w przerzucić w jedno miejsce i oznaczyć OFERTA ARCHIWLNA? Pomijam już fakt że stronka jest nieczytelna, a informacje pochowane są nieraz w różne dziwne miejsca. Żeby znaleźć interesującą nas informacje trzeba się nieźle naszukać. Kiedyś było zdecydowanie lepiej. 

sierpień w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 37, Guru **

@byczyn_86 zgadzam się. Żeby nie wujek Google, to samemu jest okropnie trudno dotrzeć do interesującej i/lub potrzebnej informacji, regulaminu. Do dziś w ofercie na kartę brak informacji o kosztach połączeń bez pakietów.

sierpień

Poziom 13, Recenzent

Przykład bałaganu to strona https://www.orange.pl/portal/commerce/wizard_b2c na której można znaleźć regulamin https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005839/4107959568.pdf a przecież tej promocji już nie ma.

miesiąc temu