Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak opcji e-umowa przy konstruowaniu nowej umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Brak opcji e-umowa przy konstruowaniu nowej umowy

Dzień dobry,

Chciałem przedłużyć umowę na orange love, ale nie chciałem, by kurier przywoził umowę, tylko skorzystać z elektronicznej. Niestety gdy przechodzę do zakładki dane dostawy i płatności, nie ma innej opcji poza kurierem. Konsultanci na czacie byli tym zdziwieni, ale stwierdzili że tak czasami jest. Gdy zadałem pytanie - dlaczego - napisali szczerze, że nie wiedzą. O co chodzi?

 

____________

* W temacie doprecyzowano etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Brak opcji e-umowa przy konstruowaniu nowej umowy

@cphelmut  z tego co kojarzę, to elektronicznie można podpisać przedłużenie pakietu tylko z poziomu obslugi operatora ( infolinia, czat). Sam chyba  nie możesz o tym zdecydować. Przy przedluzaniu on line, kurier. Zajrzyj do najbliższego salonu i się jeszcze podpytaj, bo może akurat Twoje konto u operatora ma takie wytyczne 

Może zamawiasz dodatkowy sprzęt, czy wymienisz  modem lub dekoder, to i tak kurier będzie konieczny 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Brak opcji e-umowa przy konstruowaniu nowej umowy

@cphelmut  z tego co kojarzę, to elektronicznie można podpisać przedłużenie pakietu tylko z poziomu obslugi operatora ( infolinia, czat). Sam chyba  nie możesz o tym zdecydować. Przy przedluzaniu on line, kurier. Zajrzyj do najbliższego salonu i się jeszcze podpytaj, bo może akurat Twoje konto u operatora ma takie wytyczne 

Może zamawiasz dodatkowy sprzęt, czy wymienisz  modem lub dekoder, to i tak kurier będzie konieczny 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Brak opcji e-umowa przy konstruowaniu nowej umowy

Dziękuję za odpowiedź

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Brak opcji e-umowa przy konstruowaniu nowej umowy

@cphelmut przedłużałem pod koniec grudnia umowę na światełko przez apkę MO i była do wyboru opcja e-umowy, wybrałem ją i po chwili na maila dostałem dokumenty, a SMSem kod do ich otwarcia. Być może w momencie kiedy chciałeś przedłużyć był jakiś błąd 🤔